31 Aug
Nowa linie suplementów Avon Liiv
Napisała Redakcja
Dział Zdrowie
 
Źródło: PR Avon

 

Piękny wygląd i dobre samopoczucie zawsze w parze! Avon wprowadza nową kategorię produktów – linię Liiv.

Każdy z etapów naszego życia jest unikalny i takie też są nasze potrzeby żywieniowe – zmieniają się wraz z biegiem lat. Avon w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie kobiet, wprowadził nową linię koktajli i suplementów diety Avon Liiv. Niezależnie od tego, jaki styl życia prowadzisz, uzupełnią braki w Twoim organizmie oraz wprowadzą harmonię do Twojej zabieganej codzienności.
Prawidłowe odżywianie ma wpływ na zdrowie, a zdrowie jest fundamentem piękna – o tym wie Avon, który od lat stawia kobiety na pierwszym miejscu. Zbilansowana dieta oraz wdrożenie zdrowych nawyków żywieniowych może poprawić nasze samopoczucie, a co za tym idzie – nasz wygląd.


Dbanie o siebie powinno zaczynać się od zadbania o zdrowie i dobre samopoczucie, piękny wygląd idzie z nimi w parze. Produkty z linii Avon Liiv dostarczają kobietom witamin i składników mineralnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Liiv kładzie nacisk na składniki, których często w diecie jest zbyt mało m.in. wapń, witamina D czy cynk. Uzupełniając ich braki dbamy o to by kobiety mogły poczuć się zdrowe i pełne energii, niezależnie od wieku i prowadzonego stylu życia. Starannie dobrane składniki tworzą kompozycje dostosowaną do kobiecych potrzeb – mówi mgr Ewa Kurowska, dietetyk kliniczny współpracujący z Avon Cosmetic Polska.


Poznaj cztery wyjątkowe produkty Avon Liiv:

Zastąp jeden z posiłków koktajlem Liiv w proszku, który stanowi kompletny zamiennik śniadania, obiadu lub kolacji. Zawarte w nim owoce baobabu, beta-karoten, wysokiej jakości białko i błonnik będą idealnym uzupełnieniem Twojej codziennej, zbilansowanej diety.
Cena produktu od: 59,00 zł.

 

Odpręż się dzięki relaksacyjnemu suplementowi diety Liiv w tabletkach. Mieszkanka naturalnych ziół, roślin oraz magnezu kojąco wpłynie na Twoje samopoczucie, abyś mogła cieszyć się zdrowym i głebokim snem. Suplementy są w 100% produktem wegańskim.
Cena produktu od: 70,00 zł.

 

Zadbaj także o swój wygląd z suplementacją kolagenową Liiv. Produkt nie tylko pomaga wygładzać zmarszczki i poprawiać elastyczność skóry, ale także wzmacnia paznokcie. U 60% kobiet zauważono znaczący wzrost zawartości kolagenu w skórze .
Cena produktu od: 70,00 zł.

 

Wypróbuj smaczną alternatywę dla wysokokalorycznych płynów. Koncentrat Liiv z aloesem, zieloną herbatą i imbirem sprawi, że picie 2 litrów płynów dziennie stanie się o wiele przyjemniejsze. Rozcieńcz napój z wodą i delektuj się pysznym smakiem!
Cena produktu od: 75,00 zł.

 


Produkty z linii Liiv będą dostępne za pośrednictwem ambasadorki Liiv Avon wraz z katalogiem C10.

 

 

Źródło: PR Avon


Kategorie:

Dodaj komentarz