17 Nov
Otwarcie sklepu Haribo we Wrocławiu
Napisała Redakcja
Dział Kuchnia
 
Źródło: PR Haribo

 

Dnia 15 listopada br. we wrocławskim centrum handlowym Magnolia Park otwarty został firmowy sklep marki Haribo.

Dodatkowo, 18 listopada na wielbicieli kultowych żelek czekać będą wyjątkowe atrakcje związane z otwarciem sklepu.

 

Magnolia Park we Wrocławiu to drugie w Polsce centrum handlowe, w którym Haribo ma swój firmowy sklep. Jest to wyjątkowe, pełne radości miejsce z ogromnym wyborem produktów Haribo i Maoam. Asortyment sklepu obejmuje bestsellery, warianty limitowane oraz atrakcyjne akcesoria związane z Haribo. Wielbiciele marki mogą także liczyć na oferty specjalne i wyjątkowe promocje.

 

Haribo to smak radości dla dzieci i dorosłych! Oferta marki jest bardzo szeroka i różnorodna, a najbardziej rozpoznawalnym produktem Haribo są kultowe Złote Misie, które stały się synonimem żelek. Asortyment Haribo obejmuje wiele wariantów żelek owocowych, kwaśnych oraz mlecznych o wyjątkowych smakach i kształtach. Dostępne są także pianki Haribo Chamallows, a także bogata oferta soczystych gum rozpuszczalnych Maoam.

 

- Haribo to marka nowoczesna, świadomie budująca swoją ofertę i ekspert w kategorii żelek i pianek. Aby być jeszcze bliżej naszych konsumentów otworzyliśmy kolejny w Polsce firmowy sklep Haribo w  Magnolia Park we Wrocławiu. Miłośnicy żelek znajdą tu bestsellery, unikalne produkty dostępne tylko w naszych  firmowych sklepach, a także duże rodzinne opakowania doskonałe do dzielenia się z bliskimi. Oferujemy również produkty wegetariańskie i wegańskie, które doskonale wpisują się w aktualne trendy i odpowiadają na potrzeby naszych odbiorców. W firmowym sklepie Haribo mamy także asortyment „non food”, czyli wysokiej jakości, unikatowe akcesoria związane z marką. Dodatkowo w sklepie dostępna jest unikalna strefa pick&mix – pełna różnorodnych smaków i kształtów, gdzie każdy miłośnik żelek będzie mógł skomponować swój własny, owocaśny zestaw ulubionych produktów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w Magnolia Park – mówi Marzena Sadurska, Manager Brand Marketing Haribo Polska.

 

- Otwarcie w Magnolia Park sklepu Haribo to kolejny krok w długofalowej strategii naszego centrum handlowego zakładającej poszerzenie oferty o produkty dla rodzin z dziećmi i oferowanie wyjątkowych marek na rynku wrocławskim. Produkty Haribo kojarzą się z dobrą zabawą i radością, dlatego idealnie trafiają zarówno do wyobraźni dzieci, jak i osób dorosłych – mówi Anna Fabianowska, Senior Asset Manager w Multi Poland.

 

Owocaśne zakupy i atrakcje z okazji otwarcia

 

Z okazji otwarcia sklepu Haribo w Magnolia Park we Wrocławiu w dniu 18 listopada w godzinach 11:00 – 19:00 zaplanowane zostały superpromocje i oferty specjalne. Będzie radośnie i kolorowo! Odwiedzający centrum będą mogli spotkać się z Misiem Haribo oraz wziąć udział w owocaśnych atrakcjach. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Źródło: PR Haribo


Kategorie:

Dodaj komentarz