29 May
Świętuj z radością Dzień Dziecka z Haribo
Napisała Redakcja
Dział Kuchnia
 

 

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, w którym szczególnie podkreślamy znaczenie dzieciństwa, radości i beztroski, a także zwracamy uwagę na prawa i potrzeby dzieci.

 

Małe upominki z okazji tego wyjątkowego dnia to niewątpliwie miły gest i symboliczne wyrażenie naszej miłości. Kompletując prezent, warto sięgnąć po limitowane edycje produktów Haribo i Maoam, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach dzieci i sprawią im dużo radości.

 

Haribo Turtle Land to wegetariański wariant, wyjątkowo miękkich żelek w owocowych smakach. Duże opakowanie jest idealne do dzielenia się z najbliższymi. Sprawdź, jak te kolorowe żółwie szybko znikają z paczki!

 

Kultowe Złote Misie dostępne są teraz w limitowanym wydaniu. W paczce znalazło się aż 6 owocowych smaków – czerwona porzeczka, brzoskwinia, arbuz, wiśnia, grejpfrut i borówka amerykańska. Małe opakowanie, w którym ukryły się również unikatowe, niebieskie misie będzie idealne na podróż lub jako szybka przekąska.

 

Każdy zna małe, niebieskie Smerfy! Teraz możemy je znaleźć w paczkach HARIBO i to w ulubionym wydaniu! Haribo Kwaśne Smerfy (Schlumpfe) to pyszne, jagodowe żelki w kształcie ulubionych bohaterów bajki. Każdy z nich ma czapeczkę w innym smaku – cytrynowym, grejpfrutowym i truskawkowo-rabarbarowym.

 

Haribo Watermelon – trójwarstwowe, miękkie i słodkie żelki o smaku soczystego arbuza, który zapewni orzeźwienie w upalne dni. To smak, na który zawsze jest sezon!

 

Dla wszystkich miłośników ryczących stworzeń sprzed milionów lat czeka niezwykła niespodzianka! Haribo Dinos to mieszanka kolorowych żelek w kształcie dinozaurów. W paczce znajdują się przepyszne żelki o smaku truskawki, mango, banana, melona i czarnej porzeczki. Odważysz się spróbować?

 

Maoam Kracher Apple Alarm to wyjątkowa edycja jednego z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych produktów. Bestseler Maoam dostępny jest teraz w limitowanej odsłonie o smaku czerwonego i zielonego jabłka. Ten unikalny wśród gum rozpuszczalnych produkt, dostępny jest tylko w ofercie Maoam.

 

Maoam Bloxx – gumy rozpuszczalne w kostce dostępne również w nowej, unikalnej kompozycji smaków. W wariancie Wild Red Berries znajdziemy słoneczną truskawkę, dziką wiśnię, żurawinę, jagodę oraz niebieską malinę.

 

 

 

Źródło: PR Haribo

Login to post comments