13 Dec
Świąteczne nowości od marki Milka
Napisała Redakcja
Dział Kuchnia
 
Milka Snow Balls Oreo, 112g, cena: 13,99 zł oraz Zestaw z maskotką Milka, 96,5g, cena: 29,99 zł . Źródło: PR Mondelez Polska

 

Odkryj magię oczekiwania na Święta z sezonowymi nowościami od marki Milka.

Z okazji nadchodzących Świąt, Milka przygotowała słodką ofertę produktów sezonowych, z którymi odliczanie do Gwiazdki nabierze prawdziwej magii. Obok kultowych słodyczy takich jak np. kalendarz adwentowy Milka, Mikołaj Milka czy Bałwanek Milka, w portfolio marki znalazły się także nowości – czekoladowe kulki Milka Snow Balls w wersji Oreo oraz idealne na prezent maskotki ze słodyczami Milka.

 

Odkryj magię oczekiwania na Święta

 

Milka Snow Balls Oreo to połączenie delikatnej czekolady Milka stworzonej z alpejskiego mleka oraz mlecznego nadzienia o smaku waniliowym wypełnionego kakaowymi ciasteczkami Oreo. Słodki smak śnieżnych kulek wniesie magiczny akcent w grudniowy czas oczekiwania na Święta.

 

Zestaw z maskotką Milka to propozycja idealna na prezent. Zawiera mleczne czekolady stworzone z mleka alpejskiego (klasyczną i nadziewaną), delikatne czekoladowe draże oraz jedną z trzech maskotek do wyboru (Krówkę, Bałwanka lub Renifera). Nowość dostępna jest w wybranych sklepach.

 

Jeszcze więcej słodkości

 

Obok nowości, w tegorocznym portfolio znalazły się także znane konsumentom produkty z alpejskiej mlecznej czekolady. Kalendarz Adwentowy Milka 200 g w dwóch wersjach graficznych do wyboru, figurki – Mikołaj Milka 50 g i Bałwanek Milka 50 g, czekoladki w chrupiącej cukrowej skorupce – Milka Mini Snow Balls 100 g oraz kulki śnieżne z kremem waniliowym w środku – Milka Snow Balls 112 g.

 

 

Źródło: PR Mondelez Polska

 


Kategorie:

Dodaj komentarz