08 Jan
Nowe rozgrzewające przekąski Helio
Napisała Redakcja
Dział Kuchnia
 
Źródło: PR Helio

 

Rozgrzewające hot przekąski najlepsze na karnawał: Helio popcorn mega ostry i pikantny.

Wieczór ze znajomymi, seans filmowy, rodzinne spotkanie? Gdy na dworze zimno, a karnawał trwa – czas na piekielnie dobrą hot! przekąskę Helio, która szybko nas rozgrzeje i podkręci smak… pikantnej zabawy do białego rana.

 

Dla wszystkich wielbicieli pikantnego smaku i poszukujących prawdziwie ekstremalnych doznań smakowych, znany producent bakalii Helio stworzył „gorący towar” w sam raz na karnawałowe przyjęcia - Popcorn mega ostry i pikantny. Dwie piekielnie dobre hot! przekąski, które dzięki ostrej papryce i papryce chili – sprawią, że będzie… piekło.

 

Piekło w smaku, niebo w gębie – Helio Hot! Popcorn Hell Yeah

 

Helio Popcorn mega ostry i pikantny to rozwiązanie idealne na karnawałowe imprezy, wieczorne seanse filmowe przed tv czy spotkania z rodziną lub w gronie przyjaciół. Wystrzałową hot przekąskę Helio przygotujemy w szybki i prosty sposób - wystarczy otworzyć opakowanie, wyciągnąć papierową torebkę, włożyć ją do mikrofalówki i po kilku minutach cieszyć się pikantnym lub mega ostrym smakiem!

 

Życzymy wystrzałowej – piekielnie… smacznej zabawy

 

A dla fanów łagodnych smaków - bez szczypty pikanterii - polecamy popcorny Helio w klasycznym wydaniu: solony, maślany, karmelowy z cynamonem lub popcorn Helio Natura bez tłuszczu i soli.

 

 

Źródło: PR Helio

 


Kategorie:

Dodaj komentarz