13 May
Wiosenne fit przekąski Helio Natura
Napisała Redakcja
Dział Kuchnia
 
Źródło: PR Helio

 

Pestki dyni i słonecznik łuskany z upraw ekologicznych zdrowy sposób na powrót do formy, naturalnie z Helio.

Wiosna przyszła, dlatego już najwyższy czas włączyć tryb Sport i ruszyć po zdrowie i dobrą formę na lato! Pomoże nam w tym regularna aktywność fizyczna, najlepiej na świeżym powietrzu, w połączeniu z odpowiednim menu dla aktywnych. Codzienna dieta, pełna naturalnie zdrowych, super pożywnych Eko przekąsek z linii bez konserwantów Helio Natura - już na Start zapewni nam zastrzyk naturalnej energii.

 

Jeśli zależy nam na smukłej sylwetce, sprawnych mięśniach i dobrym samopoczuciu – czas ruszyć po zdrowie i włączyć do codziennej diety Eko przekąski Helio Natura.

 

Słonecznik łuskany i Pestki dyni to nowe Eko produkty Helio Natura pochodzące z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego (Certyfikat Agro Bio Test), które nie zawierają sztucznych dodatków i konserwantów. Bogate są za to w ważne dla naszego © zdrowia - witaminy, mikro i makroelementy, tj. fosfor, miedź, żelazo, cynk, witaminę E i wit. z grupy B, a także potas, magnez, białko i błonnik – składniki odżywcze, które powinny się znaleźć w menu każdej osoby prowadzącej aktywny tryb życia. A możliwości wprowadzenia do codziennej diety jest bez liku - doskonale sprawdzą się jako samodzielna przekąska, baza do musli, wartościowy dodatek do sałatek, kanapek, ryb, makaronów, ryżu, zup… praktycznie wszystkiego, jeśli wykażemy tylko odrobinę inicjatywy i pomysłowości.

 

Pestki dyni i Słonecznik łuskany, podobnie jak cała linia naturalnych bakalii bez konserwantów Helio Natura – stanowią niezwykle wartościowe Fit – przekąski, które urozmaicą nasze wiosenne menu, zwłaszcza podczas majowych weekendów, pikników czy spotkań przy grillu… A dzięki wygodnym w użyciu opakowaniom – owoce suszone, nasiona i orzechy Helio Natura można zabrać ze sobą do pracy, na spacer, wycieczkę, a nawet na trening.

 

 

Źródło: PR Helio

 


Kategorie:

Dodaj komentarz