30 Jun
Tradycyjne krówki w wegańskiej wersji
Napisała Redakcja
Dział Kuchnia
 
Źródło: PR superkrowka

 

Krówki w Polsce pojawiły się już 100 lat temu. To przysmak, który większości z nas kojarzy się z wizytami u babć, które rozpieszczały nas tymi łakociami.

Niestety w dobie nietolerancji pokarmowych, diet wegańskich i „tony” zawartego białego cukru, wiele osób musiało sobie odmawiać tej tradycyjnej słodkości. Na szczęście dziś już nie musi! Zobacz gdzie szukać zdrowszej alternatywy.

 

Wegańskie krówki

 

Wszystkie klasyczne krówki są tworzone w oparciu o mleko krowie, czyli laktozę. Jeśli ktoś ma na nią uczulenie – nie może rozkoszować się pysznym, ciągnącym cukierkiem. Krówki „Super Krówki” to prawdziwa rewolucja w świecie tych znanych wszystkim Polakom słodkości. Dlaczego? Ponieważ nie zawiera laktozy! Bezmleczna wersja tradycyjnego łakocia jest także dużo zdrowsza. Cukier biały zastąpiony został ekologicznym cukrem kokosowym. W składzie nie znajdziemy także tak szkodliwego i popularnego zarazem tłuszczu palmowego. Jeśli więc chcecie dać dzieciom słodycze – lepiej wybierać te, które będą ich zdrowszą alternatywą. A taką właśnie jest „Super Krówka”!

 

Aż sześć smaków, których nie znajdziecie nigdzie indziej

 

„Super Krówka” postanowiła jeszcze bardziej zrewolucjonizować tradycyjną krówkę. Oprócz wykluczenia alergenów w postaci mleka, marka stworzyła, oprócz tradycyjnego smaku toffi,  jeszcze pięć wyjątkowych smaków. Do wyboru mamy krówki czekoladowe, kokosowe  oraz pyszne owocowe wariacje: truskawkę, banana i żurawinę. To jedyny taki produkt na rynku, który  z pewnością zasługuje na spróbowanie, a wtedy jedno jest pewne – nie będziecie mogli się od nich odkleić.

 

Krówki inne niż wszystkie

 

Najlepsze pomysły powstają z potrzeby! Tak też było w przypadku „Super Krówki”. Markę stworzyła Iwona Kasica, której dziecko zmagało się z nietolerancjami pokarmowymi. Spędziła wiele czasu na poszukiwaniu słodyczy, które nie zawierałyby laktozy.  Gdy okazało się, że nie ma takich na rynku – stworzyła własne. Osobiście odwiedziła wiele krajów w poszukiwaniu jak najlepszych surowców i z dbałością o każdy detal – komponowała pyszne słodkości. Tak właśnie powstały słodkości Super Krówki. Skoro stworzyła je mama dla swojego ukochanego dziecka, a to z pewnością zrobiła najlepiej jak mogła.

 

Pomimo tego, iż marka jest na rynku zaledwie od 2 lat, już zyskała rzeszę fanów wśród konsumentów. Doskonałym dowodem na to jest fakt, iż „Super Krówka” uhonorowana została pięcioma nagrodami: Konsumenckiego Lidera Jakości, Super Produktu Świata Kobiety, Certyfikatem Dobrego Produktu oraz zdobyła brąz i srebro Perły Rynku FMCG.

 

 

Źródło: PR superkrowka

 

Dodaj komentarz