05 Feb
Słodkie Walentynki
Napisała Redakcja
Dział Kuchnia
 
Źródło: PR Pasieki Rodziny Sadowskich

 

Chcesz mieć słodkie Walentynki podaruj bliskiej osobie pyszny prezent z Pasiek Rodziny Sadowskich.

 

Spróbuj wyrazić miłość lub sympatię wyjątkowo! W tym roku obdaruj ukochaną osobę słodkim upominkiem z Pasiek Rodziny Sadowskich. Trzy niewielkie, ale pełne zdrowia i słodyczy słoiczki to wspaniały sposób, by w Walentynki okazać miłość, wierność i przywiązanie.

 

Walentynki  to miła okazja, aby obdarować bliską osobę zdrowym i pięknym prezentem. Docenią go zarówno fani zdrowego odżywiania, specjalistki domowej kuchni,  jak i smakosze, którzy uwielbiają poznawać nowe smaki. Zestaw trzech mini miodów to także doskonała okazja, żeby odkryć zaskakujące połączenia  - miód z maliną i miód z czarną porzeczką sprawią, że Walentynki będą pełne niezwykłej słodyczy i radości.

 

Miód z maliną i miód z porzeczką  to owocowa rozkosz, która cudownie smakuje o każdej porze roku. Najchętniej wyjadane łyżeczką prosto ze słoika, doskonale sprawdzają się także jako składnik deserów, polew do lodów oraz wszelkich śniadań - tostów, musli czy owsianek.

 

Receptura opracowana w Pasiekach Rodziny Sadowskich gwarantuje zachowanie wszystkich dobroczynnych właściwości miodu wielokwiatowego , a dodatek liofilizowanych malin i czarnej porzeczki  to duża porcja  dobrze wchłanialnej witaminy C, rutyny, potasu, magnezu i wapnia. Taka kompozycja sprawia, że miód z maliną oraz miód z czarną  porzeczką mają właściwości przeciwzapalne, przeciwgorączkowe, antybakteryjny i antywirusowe – są  niezastąpione podczas okresów obniżonej odporności!

 

W skład walentynkowego zestawu wchodzą:

  • 3 mini miody po 100 g (miód z maliną, miód wielokwiatowy, miód z czarną porzeczką)
  • eko kartonik w pszczoły
  • zawieszka “Jesteś jeszcze słodsza!”

 

Cena: 39 zł.

 

Dla dziewczyny lub chłopaka słodszego od miodu możesz wybrać większy słoiczek ulubionego smaku i podarować go w pięknym, okolicznościowym kartoniku o  unikalnej szacie graficznej, wraz  z drewnianą łyżeczką. Na zdrowie.

 

Cena : 34 zł /  słoik 430 g.

 

Miody są dostępne na stronie www.pasiekisadowskich.pl

 

 

Źródło: PR Pasieki Rodziny Sadowskich

 


Kategorie:

Dodaj komentarz