13 Oct
Nowość Donut z piankami Haribo Chamallows
Napisała Redakcja
Dział Kuchnia
 
Foto: Agnieszka Zięba TylkoStyl.pl

 

Marka Haribo we współpracy z firmą Stokson wprowadza na rynek nowość – wyjątkowe donuty z piankami Haribo Chamallows.

Produkty są już dostępne w sieci sklepów Żabka na terenie całej Polski.

 

Nowa okazja spożycia pianek Haribo

 

Nowe produkty to gratka dla wielbicieli produktów Haribo. Smak radości Haribo dostępny jest teraz także w wyjątkowej postaci – donutów z piankami. Pyszne połączenie tradycyjnego donuta z lekkimi piankami HARIBO to idealna propozycja na przekąskę w ciągu dnia – dla dzieci i dorosłych. 

 

Delikatność smaku

 

Donuty z piankami Haribo Chamallows łączą w sobie delikatność doskonałego ciasta, słodkiej polewy oraz lekkich pianek. Produkty powstają z najwyższej jakości składników, które zapewniają ich wyjątkowy smak. Donuty nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów ani tłuszczów utwardzonych.

 

Produkty są wynikiem współpracy marki Haribo z polskim producentem specjalizującym się w segmencie słodkich produktów piekarniczych – firmą Stokson. Produkty Stokson łączą najlepsze składniki i długoletnie doświadczenie, gwarantując najwyższą jakość i niepowtarzalny smak.

 

Dostępność i wygoda

 

Dzięki obecności w sklepach sieci Żabka na terenie całej Polski, donuty doskonale wpisują się w trend convenience – dostępności i wygody. Konsumenci mogą zakupić donuty w drodze do pracy czy szkoły, a ich poręczny rozmiar i higieniczna papilotka umożliwiają wygodne spożycie o dowolnej porze dnia.

 

Sugerowana cena donuta z piankami Haribo Chamallows to 2,49 zł.  

 

 

Źródło: PR Harbio


Kategorie:

Dodaj komentarz