15 Nov
Limitowana oferta Haribo na Boże Narodzenie
Napisała Redakcja
Dział Kuchnia
 
Źródło: PR Harbio

 

Limitowana oferta Haribo na Boże Narodzenie podziel się radością w święta.

Święta to czas kiedy jeszcze chętniej sięgamy po żelki, wybierając je jako drobny prezent dla swoich bliskich. Haribo przygotowało na tę okazję wyjątkowy asortyment. To bogata limitowana oferta, w której znajdziemy owocowe żelki oraz delikatne pianki w świątecznych kształtach. Dostępny będzie także Kalendarz Adwentowy Haribo z 24 okienkami, w których ukryto pyszne żelki Haribo i gumy rozpuszczalne Maoam. To będzie wyjątkowo pyszne odliczanie do świąt.

 

W ofercie świątecznej Haribo pojawią się:

 

Haribo Perłowe Kule

To pyszne, słodkie żelki otulone chrupiąco-owocową posypką. Kolorowe niczym bombki na choince wprowadzają świąteczny nastrój i cieszą smakiem!

Dostępne w opakowaniu 200 g.

 

Haribo Winterhelden

Żelki Haribo przybrały kształty zimowych bohaterów! Wiewiórka, miś, sowa, renifer i pingwin skryci w jednej paczce gwarantują świetną zabawę najmłodszym fanom żelek i już nie mogą doczekać się aż trafią do ich domów!

Dostępne w opakowaniu 175 g.

 

Haribo Merry Christmas

Jak zaskoczyć bliską osobę w święta? Mieszanka owocowych żelek w świątecznych kształtach to doskonały pomysł na drobny prezent. Dzięki funkcjonalnej torebce opakowanie można postawić tuż pod choinką! Wesołych Świąt!

Dostępne w opakowaniach 200 g i 300 g.

 

Haribo Winter Mix

Haribo Winter Mix to wyjątkowa kompozycja zawierająca owocowe żelki z pianką w kształcie bożonarodzeniowych figurek. Smak radości Haribo odkryjemy teraz w świątecznych choinkach, gwiazdkach i dzwoneczkach!

Dostępne w opakowaniu 100 g.

 

Haribo Magiczne Gwiazdki

Oczekiwanie na Pierwszą Gwiazdkę będzie jeszcze przyjemniejsze, jeśli pod ręką znajdą się Magiczne Gwiazdki Haribo! To wyjątkowe, miękkie żelki z nadzieniem o trzech owocowych smakach. Eleganckie świąteczne opakowanie sprawia, że doskonale sprawdzą się jako smakowity prezent dla dużych i małych.

Dostępne w opakowaniu 250 g.

 

Haribo Pianki Christmas

Wielbiciele pianek poczują atmosferę świąt, sięgając po limitowane opakowanie Haribo Chamallows. Pyszne i delikatne w smaku pianki Haribo teraz dostępne są w uroczych kształtach małych prezentów i choinek.

Dostępne w opakowaniu 160 g.

Haribo Kalendarz Adwentowy

Nie trzeba czekać do świąt, by odkrywać wyjątkowe smaki Haribo! Z Kalendarzem Adwentowym codziennie przez 24 dni pysznie odliczamy do Bożego Narodzenia. W okienkach ukryte są żelki Haribo i gumy rozpuszczalne Maoam. Na co dziś trafisz?

Dostępne w opakowaniu 300 g.

 

Haribo Merry Christmas Minis

Święta to doskonały czas by podzielić się radością! Z Haribo Merry Christmas Minis będzie to jeszcze łatwiejsze. Owocowe żelki w świątecznych kształtach: choinki, bombki, świeczki, dzwoneczków, aniołków pakowane są w malutkie torebeczki. Idealne do dzielenia się!
Dostępne w opakowaniu 250 g.

 

Źródło: PR Harbio


Kategorie:

Dodaj komentarz