30 Jan
The Vegetarian Butcher w Biedronce
Napisała Redakcja
Dział Kuchnia
 
Źródło: PR The Vegetarian Butcher

 

The Vegetarian Butcher - bezmięsna rewolucja na talerzu.

Zaskakująco smaczne i soczyste – takie jest mięso roślinne The Vegetarian Butcher. Już od 14 stycznia produkty te są dostępne w sieci sklepów Biedronka w całej Polsce.

 

The Vegetarian Butcher narodził się z miłości do… smaku mięsa. Jaap Korteweg, Holender pochodzący z wielopokoleniowej rodziny farmerów, marzył o stworzeniu roślinnych produktów, które będą cechować się idealnym mięsnym smakiem. Poświęcił na to wiele lat swojego życia, współpracując z licznymi ekspertami, naukowcami i szefami kuchni. Tak powstało mięso roślinne The Vegetarian Butcher, które zaskakuje swoim smakiem i mięsną strukturą.

 

Ograniczenie spożycia mięsa nigdy nie było prostsze

 

Jeśli zwracasz uwagę na zdrową dietę, chcesz ograniczyć spożycie mięsa, troszczysz się o kondycję planety i dobrostan zwierząt – produkty The Vegetarian Butcher będą najlepszym wyborem! Pozwalają bowiem przygotować ulubione mięsne klasyki w nowej roślinnej odsłonie, lecz bez wyrzeczeń i kompromisów. Rozsmakuj się w soczystych burgerach, chrupiących nuggetsach i wyśmienitym spaghetti bolognese – będzie wyraziście i bardzo smacznie.

 

Od teraz w Biedronce

 

Od 14 stycznia produkty The Vegetarian Butcher są dostępne w sieci sklepów Biedronka w limitowanej edycji.

 

Na półkach znajdziesz:

 

Magic Mince - doskonałe roślinne mięso mielone, o wyjątkowym smaku i aromacie – idealne do przyrządzenia Spaghetti Bolognese.

 

  • Unbelievabull Burger – aromatyczny i soczysty burger roślinny.
  • Lucky Nuggets - w 100% wegańskie nuggetsy w chrupiącej panierce.

 

A to dopiero początek roślinnej ekspansji The Vegetarian Butcher! W kolejnych tygodniach produkty The Vegetarian Butcher znajdziesz także na półkach innych sklepów.

 

 

Źródło: PR The Vegetarian Butcher


Kategorie:

Dodaj komentarz