16 Feb
Nowość Helio Natura bez konserwantów
Napisała Redakcja
Dział Kuchnia
 
Źródło: PR Helio

 

So Soft! to innowacyjna linia znanej i lubianej, polskiej marki Helio, która jest odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby konsumentów, poszukujących wyjątkowo miękkich i soczystych suszonych owoców z naturalnie dobrym składem.

 

So Soft! Helio Natura to jedyne takie! zdrowe przekąski, które wyróżniają się brakiem konserwantów i oryginalnym, naturalnie słodkim smakiem.

 

So Soft! żurawina, morele, daktyle, figi i śliwki to wyjątkowo miękkie i soczyste, zupełnie nowej jakości owoce suszone Helio Natura, które doskonale wpisują się w trendy zdrowego odżywiania!

 

So Soft!Żurawina Helio Natura

 

To pierwsza na rynku żurawina nasączona sokiem żurawinowym naturalnie z dobrym składem - bez dodatku konserwantów!So Soft! przekąska Helio Natura zawiera aż 90% żurawiny suszonej i 10% soku żurawinowego.

 

W nowej linii Helio Natura znajdziemy też pyszne i zdrowe, naturalnie słodkie - jedyne takie! So Soft!daktyle, morele, figi i śliwki suszone miękkie owoce bez konserwantów.

 

Wszystkie oryginalne przekąski So Soft!Helio Natura wyróżnia:

 

  • soczysta mięsistość
  • brak konserwantów
  • naturalnie słodki smak
  • wysoka zawartość błonnika
  • naturalnie ciemny kolor
  • długi termin przydatności
  • wygodne, apetyczne opakowanie

 

So Soft! To najnowsza odpowiedź Helio na dzisiejsze potrzeby konsumentów, którzy w dobie rosnącej częstotliwości alergii i chorób cywilizacyjnych, tj. cukrzyca i otyłość, a także trwającej pandemii Covid- 19, stawiają na zdrowe odżywianie i zwracają coraz większą uwagę na jakość i skład kupowanej żywności. Dlatego zgodnie z duchem Slow Food, polska marka Helio proponuje nam na nadchodzący nowy rok- zupełnie nowe, naturalnie zdrowe, wyjątkowo miękkie i soczyste, niezwykle apetyczne - najwyższej jakości owoce suszone bez konserwantów So Soft! Helio Natura, które w codziennym planie dnia pomogą nam- naturalnie i ze smakiem- zadbać o zdrową dietę w 2021 roku.

 

 

Źródło: PR Helio

 


Kategorie:

Dodaj komentarz