06 Mar
Gancia Prosecco D.O.C Rose na Dzień Kobiet
Napisała Redakcja
Dział Kuchnia
 
Źródło: PR Gancia

 

Nastrój się na piękno! Celebruj każdą chwilę z Gancia Prosecco D.O.C Rose.

Nadchodzący Dzień Kobiet to idealna okazja do celebracji piękna. Po raz pierwszy w historii Prosecco do sprzedaży trafił różowy wariant tego wina. Posmakuj Gancia Prosecco D.O.C Rose i zaskocz wyjątkową kobietę tym pięknym prezentem. By nastroić się na piękno, wystarczy się jedynie dobrze rozejrzeć.

 

Unikalny smak i wyjątkowe opakowanie

 

Gancia jako jeden z pierwszych producentów na świecie wprowadziła na rynek Prosecco D.O.C Rose. To wino musujące tworzone przy udziale winogron szczepów Glera i Pinot Nero i fermentowane wtórnie w stalowych tankach przez pełne dwa miesiące. Jego smak to charakterystyczny dla wina prosecco owocowo-kwiatowy bukiet, z dodatkiem aromatów z czerwonych owoców: truskawek i malin. Wielowymiarowy smak oraz jasny, delikatnie różowy kolor,  świetnie współgra ze smakami kuchni śródziemnomorskiej, idealne jako aperitif, wzniesienie toastu w ważnej chwili czy jako prezent dla bliskiej osoby.

 

Dostrzeż piękno

 

Piękno odgrywało zawsze kluczową rolę w historii marki Gancia, kształtowaniu się jej charakteru, a także produkcji  i promocji jej win Nie bez powodu hasłem marki jest Nastrój się na piękno!”, które podkreśla wyjątkowy styl życia. Zachęca do patrzenia na świat  by dostrzec piękno we wszystkich aspektach, a żeby je  zobaczyć wystarczy się tylko rozejrzeć. Marka swoje wymiary piękna wyraża przez piękno tradycji i piękno produktu w wyjątkowym opakowaniu. To także piękno chwili, jakie przeżywamy, kiedy w gronie przyjaciół i bliskich delektujemy się smakiem wariantów marki Gancia. To wreszcie piękno samego wina, o wyjątkowym kolorze i delikatnych bąbelkach.

 

 .

.

Ta strona zawiera treść przeznaczoną dla osób pełnoletnich. Czy masz skończone 18 lat?

.

.

 

 

Źródło: PR Gancia

Dodaj komentarz