24 Aug
Moda na Jackfruita Helio
Napisała Redakcja
Dział Kuchnia
 
Źródło: PR Helio Natura

 

#Hit, #trend ostatnich lat! Zachwyca oryginalnym smakiem i zapewnia doskonałe źródło naturalnej energii  o każdej porze roku.

 

Czy znasz już #super modny Jackfruit suszony Helio Natura? 

 

Jackfruit to największy owoc świata, który w ostatnich latach cieszy się na świecie dynamicznie rosnącą popularnością. Początkowo był traktowany głównie tylko jako przekąska, dziś Jackfruit coraz częściej jest składnikiem wielu wykwintnych dań w zdrowej kuchni i przysmakiem wegetarian.

 

Jego wyjątkowy – łagodny, lecz lekko kwaśny smak, a także liczne waloryprozdrowotne i kulinarne sprawiają, że owoc drzewa bochenkowego zdobył m.in. uznanie użytkowników serwisu Pinterest, a od niedawna - dzięki udostępnieniu przez markę Helio popularnej egzotycznej przekąski polskim konsumentom – Jackfruit cieszy się sporym zainteresowaniem wśród blogerów! Został nawet przez nich uznany za najlepszy produkt na rynku w kategorii Żywność w opiniotwórczym plebiscycie Influencer’s Top 2020.

 

Jackfruit Helio Natura – same atuty

 

  • Ma oryginalny smak, liczne właściwości zdrowotne, nie zawiera konserwantów i sztucznych ulepszaczy.
  • Jackfruit jest bez dodatku cukru – stanowi zdrową alternatywę dla słodyczy.
  • To szybka i zdrowa przekąska w wygodnym opakowaniu – Jackfruit Helio Natura można zabrać ze sobą do pracy, szkoły, na trening lub wycieczkę rowerową.
  • Jackfruit świetnie sprawdza się w codziennej zdrowej diecie, także w kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, jako składnik deserów, koktajli, zup czy sosów itp.

 

Atuty nowej, super modnej przekąski bez konserwantów Helio Natura zostały docenione przez trendesetterów i cenionych ekspertów rynku – zarówno w plebiscycie Influencer’s Top, jak i w konkursie lidera wśród magazynów poradnikowych. W zeszłym roku Jackfruit otrzymał bowiem prestiżowy tytuł „Superproduktu Świata Kobiety” w kategorii Żywność Produkty Dietetyczne.

 

Nie znasz jeszcze Jackfruita? 

 

Koniecznie wypróbuj #super #hit #trendy #fit przekąskę Helio Natura i poznaj prawdziwy smak egzotycznych owoców drzewa bochenkowego, a poczujesz się jak… na egzotycznych wakacjach o każdej porze roku.

 

 

Źródło: PR Helio Natura

 

 


Kategorie:

Dodaj komentarz