11 Sep
Skoncentrowane serum Solvea
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Solvea

 

Skoncentrowane nawilżenie cery zapewni skuteczne serum marki Solvea.

Wysoka koncentracja składników aktywnych to podstawa skuteczności kosmetyków w formie serum. Sięgając po propozycję marki Solvea zapewnimy naszej cerze intensywne i głębokie nawilżenie, widoczną redukcję drobnych linii na twarzy oraz jedwabistą gładkości i efekt rozświetlenia. Serum warto wprowadzić do codziennych zabiegów pielęgnacyjnych ponieważ doskonale uzupełnia ono działanie kremów wyraźnie poprawiając zdrowie i wygląd naszej cery.

 

O skuteczności serum Solvea decydują zawarte w nim, silnie skoncentrowane składniki aktywne. Kluczową rolę w nawilżaniu skóry odgrywa tu TRI-molecule Hyaluron zawierający cząsteczki hyaluronowe o zróżnicowanej wielkości i przenikalności. Uszczelniają one skórę, zabezpieczając ją przed utratą wody oraz stymulują jej naturalne pozyskanie z organizmu. Dzięki temu wypełniają od wewnątrz zmarszczki oraz napinają skórę. Drugi składnik serum – roślinny komponent o nazwie Hydromanil - działa jak System Sekwencyjnego Zaopatrywania skóry w małe cząsteczki substancji nawilżających. Z kolei  HA-Tetr Aqua Film 4D poprawia barierę lipidową skóry tworząc na niej warstwę 4D.

 

Wzmacnia także naturalną funkcję ochronną skóry w walce z promieniowaniem UV oraz zanieczyszczeniem powietrza. Efektów dopełnia zawarty w kosmetyku Niacynamid, czyli witamina B3. Nie tylko stymuluje on syntezę kolagenu oraz zwiększa produkcję ceramidów w warstwie lipidowej skóry, ale również zmniejsza utratę wody z naskórka. Dzięki temu powoduje lepsze nawilżenie skóry i poprawę jej jędrności. Po serum powinna sięgnąć każda kobieta, która uskarża się na przesuszoną, odwodnioną i pozbawioną elastyczności cerę.

 

Kosmetyk należy aplikować codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Dla uzyskania optymalnego efektu po wchłonięciu serum, należy zastosować odpowiedni krem.

 

Pojemność: 30 ml.

Cena: 40 zł.

 

 

Źródło: PR Solvea


Kategorie:

Dodaj komentarz