11 Sep
Nowość ZO Skin Health Offects preparat złuszczający
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR ZO Skin Health

 

Prezentujemy nowość ZO Skin Health Offects preparat złuszczający do domowej mikrodermabrazji.

Regularne złuszczanie skóry jest prostym sposobem, aby zapewnić natychmiastowe i zauważalne rezultaty w postaci wygładzenia powierzchni naskórka, nadania miękkości oraz wyrównania kolorytu. To także istotny krok w pielęgnacji, który pozwala dokładnie oczyścić skórę, odsłaniając jej zdrowy koloryt.  Regularnie stosowanie peelingów, to tak jak dokładny demakijaż, podstawa właściwej pielęgnacji każdego rodzaju skóry.

 

Wg Dr Obagi, przygotowanie skóry (Getting Skin Ready) to jedna z ważniejszych zasad przywracania zdrowia skórze. W jego skład wchodzą 3 kroki: oczyszczanie, peelingowanie i kontrola sebum/tonizacja.

 

Offects preparat złuszczający ZO Skin Health został opracowany na bazie drobnych kryształów tlenku magnezu, które usuwają martwe komórki naskórka, zwiększając jego odnowę, by zapewnić czystszą, gładszą cerę o wyrównanym kolorycie. Masaż, jaki wykonywany jest przy rozprowadzaniu peelingu, w połączeniu ze składnikami aktywnymi zawartymi w formule – witaminami A, C, E oraz estrami C działa antyoksydacyjnie i  pobudza skórę do naturalnych procesów odnowy i regeneracji. Dzięki temu jest wyjątkowo gładka i aksamitna, bardziej promienna i jednolita natychmiast po zastosowaniu preparatu.

 

Właściwości:

 

  • Złuszcza za pomocą kryształów tlenku magnezu, które pod wpływem masowania rozpuszczają się i działają jak domowa mikrodermabrazja.
  •  Natychmiast oczyszcza skórę, by przywrócić jej gładszą strukturę i zdrowy blask.
  •  Usuwa martwe komórki skóry, aby zapobiegać zatkaniu porów.
  • Stymuluje krążenie.
  • Stymuluje odnowę komórkową, aby rozjaśnić skórę i wyrównać jej koloryt.
  • Zwiększa penetrację składników aktywnych.
  • Pomaga szybko usuwać suchą, łuszczącą się skórę.
  • Zawiera kombinację witamin A, C, E oraz ester C, aby zapewnić silną ochronę antyoksydacyjną.

 

Jak aplikować?

 

Po oczyszczeniu nanieść niewielką ilość na zwilżoną skórę twarzy i szyi. Delikatnie masować kolistymi ruchami około 1-2 minuty, dodając wodę, aby uzyskać poślizg. Nacisk na skórę powinien być minimalny lub wręcz zerowy, aby nie podrażnić skóry. Jedno-dwa przemasowania można również wykonać na skórze powiek. Dokładnie spłukać. Stosować co najmniej dwa razy w tygodniu, rano lub wieczorem.

 

Produkt dedykowany jest każdemu rodzajowi skóry. Usprawnia naturalny proces złuszczenia, zwiększając przyswajanie preparatów pielęgnacyjnych i kremów.

 

Pojemność: 65 g.

Cena: około 295 PLN.

 

Kosmetyki ZO Skin Health dostępne są w gabinetach dermatologii i medycyny estetycznej.

 

 

Źródło: PR ZO Skin Health


Kategorie:

Dodaj komentarz