18 Sep
Odżywka do rzęs dermena lash
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR dermena

 

Odżywka dermena lash to nowoczesny kosmetyk, który poprawia kondycję brwi oraz rzęs.

Odżywka dermena lash:

 

  • hamuje wypadanie rzęs i brwi,
  • stymuluje odrastanie rzęs i brwi,
  • wzmacnia i regeneruje rzęsy i brwi,
  • sprawia, że wyrastające rzęsy i brwi są gęstsze, dłuższe i mocniejsze,
  • poprawia kondycję rzęs i brwi i przywraca im zdrowy wygląd,
  • nie skleja i nie obciąża rzęs/brwi.

 

Swoją wyjątkowość oraz właściwości odżywcze i wzmacniające Odżywka dermena lash zawdzięcza opatentowanej substancji czynnej pochodzenia witaminowego: Molekule Regen7. Jest ona również substancją posiadającą działanie chroniące przed powstawaniem podrażnień. Kreatyna regeneruje i odżywia rzęsy/brwi, zwiększając ich sprężystość i elastyczność. Chroni je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Prowitamina B5 i polisacharydy odbudowują strukturę rzęs/brwi, zapewniając im większą wytrzymałość oraz nadając im gładkość i naturalny połysk. Fucogel to polisacharyd składający się z α-fukozy, D-galaktozy i kwasu galacturonowego. Wyróżnia się wyjątkowo silnym i długotrwałym działaniem nawilżającym. Tworzy ochronny film zabezpieczający przed utratą wody. Chroni przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Wpływa na włosy odżywczo i naprawczo.

 

 

Odżywkę dermena lash należy stosować raz dziennie – wieczorem. Niewielką ilość preparatu nanieść jednym pociągnięciem aplikatora na skórę powiek u nasady rzęs i/lub bezpośrednio na skórę brwi. Nie spłukiwać. Lekka, żelowa konsystencja powoduje szybkie wchłanianie preparatu. Produkt może być stosowany w sposób ciągły. Polecany osobom mającym wrażliwe oczy i noszącym soczewki kontaktowe. Przed użyciem należy zdjąć szkła kontaktowe. Produkt przebadany dermatologicznie i oftalmologicznie.

 

Cena: 29 PLN. Pojemność 10 ml.

Produkty dermena dostępne są wyłącznie w aptekach.

 

To odkrycie polskich naukowców

 

Molekuła Regen7 to odkrycie będące efektem kilkunastoletnich prac badawczych prowadzonych przy współpracy polskich naukowców z Politechniki Łódzkiej i z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Okazało się, że wybrane 3-podstawione sole 1-metylopirydyniowe wykazują niezwykle ciekawe właściwości. Szczególną uwagę naukowców zwróciło działanie metabolitu witaminy PP (obecnie znanego jako Molekuła Regen7). Ostatecznie wspólne wysiłki badaczy doprowadziły do powstania firmy Pharmena oraz opracowania i wprowadzenia na rynek innowacyjnych produktów, opartych o Molekułę Regen7. Molekuła Regen7 to unikalna substancja czynna, chroniona przez firmę Pharmena SA prawem patentowym (P-330768; EP 1147086). Obecna jest jedynie w produktach Pharmeny.

 

To unikalna substancja

 

Molekuła Regen7 to unikalna substancja czynna o potwierdzonym w badaniach aplikacyjnych działaniu chroniącym przed powstawaniem podrażnień i korzystnie wpływająca na naskórek (Pol. J. Pharmacol., 2003, 55, 109). Działa regenerująco i utrzymuje skórę w dobrej kondycji. Molekuła Regen7 poprawia mikrokrążenie skóry i wzmacnia mieszek włosowy wpływając na jego odżywienie. Wydłuża cykl życia włosa w fazie anagenu, powodując odwrócenie procesu miniaturyzacji mieszka włosowego i zahamowanie utraty włosów. Przyspiesza fazę anagenu i stymuluje proces odrastania włosów. Molekuła Regen7 reguluje pracę gruczołów łojowych. Nie powoduje podrażnień i jest dobrze tolerowana przez skórę.

 

Molekuła Regen7 to:

 

  • substancja pochodzenia witaminowego – jeden z dwóch podstawowych metabolitów witaminy PP (B3),

  • substancja fizjologiczna – wytwarzana w organizmie człowieka,

  • substancja naturalna – obecna w wyciągu z algi brunatnej Undaria Pinnatifida– Wakame

 

Właściwości

 

Ze względu na swoje właściwości Molekuła Regen7 ma szeroki potencjał zastosowań w preparatach kierowanych do pielęgnacji skóry wrażliwej, atopowej, skłonnej do podrażnień i alergii. Jej połączenie z emolientami i starannie dobranymi, najwyższej jakości składnikami pielęgnacyjno-ochronnymi pozwoliło stworzyć unikalną linię preparatów emolientowych allerco. Preparaty allerco oferują kompleksową i wielopłaszczyznową pielęgnację w zakresie ochrony skóry i utrzymania jej fizjologicznej równowagi.

 

 

Źródło: PR dermena


Kategorie:

Dodaj komentarz