10 Jul
Letnie nawilżenie twarzy z Galenic
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Galenic

 

Nawilżenie skóry twarzy to podstawa każdej pielęgnacji, nie możemy o tym zapominać szczególnie latem.

 

Doświadczenie i wiedza marki Galénic to dobór odpowiednich składników i łączenie ich w optymalny sposób, który zapewnia wysoką skuteczność głównego składnika aktywnego, a także perfekcyjną stabilność i bezpieczeństwo kosmetyku

 

Aqua Infini Serum Intensywnie Nawilżające Galenic

 

Inteligentne serum z wysokim stężeniem składników nawilżających. Niezwykle płynne serum uzupełnia poziom wody w skórze*, żeby odkryć jej naturalne piękno. Zadziwiająco świeża, płynna konsystencja pozostawia na skórze uczucie intensywnego nawilżenia. Skóra jest gładka i bardziej sprężysta.

 

Koncentrat skuteczności, który jest najsilniej działającym kosmetykiem pielęgnacyjnym gamy Aqua Infini. Intensywnie nawilża i ujędrnia dzięki formule o silnym stężeniu składników aktywnych i strukturze gwarantującej skuteczność. Serum zawiera 2 razy większą zawartość wyciągu z róży jerychońskiej, a tym samym do wnętrza komórek dociera więcej białek o strukturze gąbki, 3 glikole wiążące wodę oraz betaina- sól znana ze swoich zdolności do przyłączania wody.

 

Cena: 144,90 zł /  30 ml.

 

Pragnąc zachować całą moc składników aktywnych, naukowcy postanowili stworzyć wyjątkową powłokę chroniącą powierzchnię skóry, poprzez dodanie delikatnego oleju o właściwościach półokluzyjnych. Zrodziło to konieczność uniknięcia zmieszania oleju z fazą żelową, aby powłoka ochronna nie straciła swoich właściwości. Konieczne było opracowanie preparatu dwufazowego.

 

Dzięki współpracy z firmą Capsum*, specjalizującą się w mikroprzepływach, udało się stworzyć wyjątkowy produkt. Testy kliniczne potwierdziły niezwykłą moc nawilżania, jaką zapewnia Serum Aqua Infini: intensywnie nawilża skórę aż do 91%, a nawilżenie utrzymuje się ponad 48 godz. po zastosowaniu Serum. Wytwarzane delikatnie, każde z osobna, NeoBulle to kropelki oleju rozproszone w wodnistym żelu, chronione szybko znikającą powłoką, która uwalnia na powierzchni skóry olej w czystej postaci. Technologia NeoBulle™ pozwala połączyć olej i wodę w skali makroskopijnej. Wiedza o mikroprzepływach pozwoliła opracować kapsułki w postaci niewielkich kropli oleju osłoniętych bardzo cienką błoną, stabilizowanych bez użycia środka powierzchniowo czynnego. Najpierw woda przenosi składniki aktywne w otoczce świeżości. Następnie, olej pokrywa i odżywia skórę, zapobiegając odparowaniu wody i ułatwiając wnikanie składników aktywnych w głąb skóry.

Sposób użycia: Serum intensywnie nawilżające należy nakładać po mleczku, a przed kremem stosowanym na co dzień w celu zapewnienia skórze komfortu.

 

Orzeźwiająca Maska Nawilżająca Galénic Masques De Beaute

 

Skóra nawilżona i zrewitalizowana wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy

 

Orzeźwiająca maska nawilżająca o matowo-niebieskiej formule żelu zapewnia przyjemną kąpiel nawilżającą, podczas której uwalnia się delikatny pudrowy zapach kwiatów. Po kilku minutach po zastosowaniu Orzeźwiającej maski nawilżającej, dzięki intensywnemu nawilżeniu skóra odzyskuje elastyczność i staje się aksamitna w dotyku. Jest wyraźnie świeższa i jaśniejsza. Po 21 dniach stosowania Orzeźwiającej maski nawilżającej u 100% kobiet skóra stała się wyraźnie jaśniejsza i bardziej elastyczna (1)Skóra jest do 74,8% bardziej nawilżona natychmiast po zastosowaniu.(2)Kobiety nie kryją swojego zachwytu. 92% kobiet twierdzi, że ich skóra odżyła, a 95%, że cera stała się znacznie piękniejsza. (3)

 

Rozkosz dla zmysłów

 

Nuty głowy uwalniają słodycz konwalii majowej i aromat mimozy. Prowadzą do serca, rozkwitającego świeżością wiosennych kwiatów irysa i lotosu, otulonego bazową nutą bursztynu i drzewa sandałowego.

 

Struktura Hydrorelax Orzeźwiająca maska nawilżająca czerpie moc z wodnej struktury żelu, który stopniowo uwalnia kwas hialuronowy na powierzchni skóry. Maska otula skórę twarzy bogatym w wodę płaszczem, zapewniając jej intensywne nawilżenie. Połączenie kwasu hialuronowego i gliceryny tworzy nawilżający super duet, który zapewnia optymalne nawilżenie nawet najbardziej spragnionej skórze.

 

Składnikiem aktywnym, prawdziwą gwiazdą w składzie trzeciej maski, jest kwas hialuronowy naturalnego pochodzenia (w 100%) . Kwas hialuronowy o dużej masie cząsteczkowej został wybrany ze względu na zdolność zatrzymywania wody. Oznacza to, że po zastosowaniu maski naskórek jest intensywnie nawilżony, ujędrniony i zmiękczony. Zadaniem eksperta ds. formuły było stworzenie wyjątkowej struktury, która umożliwiłaby ukierunkowane działanie składnika aktywnego, aby w pełni wykorzystać jego potencjał.

Orzeźwiająca Maska Nawilżająca 140 zł /50 ml.

 

Jak stosować?

Nakładać raz lub dwa razy w tygodniu na całą twarz. Pozostawić na trzy do pięciu minut. Nadmiar usunąć za pomocą wacika, jeśli to konieczne.

 

(1) Ocena kliniczna pod kontrolą dermatologiczną w grupie 33 kobiet w wieku od 18 do 64 lat.

(2) Kinetyka nawilżenia - sześciogodzinne badanie pod kontrolą dermatologiczną w grupie 22 kobiet w wieku od 18 do 65 lat.

(3) Test konsumencki w grupie 116 kobiet w wieku od 18 do 65 lat.

 

Kosmetyki dostępne w aptekach i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.pl.

 

 

Źródło: PR Galenic

 


Kategorie:

Dodaj komentarz