12 Jul
Topshop Beauty dołącza do oferty Zalando
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Zalando
 

Zalando ma przyjemność ogłosić, że do grona dostępnych w sprzedaży marek kosmetycznych dołącza Topshop Beauty.

Z gamą ponad 200 produktów, Topshop Beauty zapewnia nowe możliwości dbania o urodę i tworzenia wyjątkowego makijażu Klientom Zalando z 8 rynków europejskich.

 

„Współpraca Zalando i Topshop była w ostatnich latach bardzo owocna. Cieszymy się, że ją rozszerzamy i jesteśmy partnerami także w kategorii Beauty. Wprowadzenie kosmetyków Topshop Beauty do sprzedaży w Zalando rozpoczynamy od 205 produktów do makijażu, które są dostępne na 8 rynkach. Ten istotny krok zbliża nas do celu, którym jest stworzenie platformy łączącej dwie kategorie – modę i urodę. Pragniemy umożliwić naszym Klientom stworzenie pełnej stylizacji, od stóp do głów” – mówi Pamela Wade-Lehman, Head of Beauty w Zalando.

 

„Jesteśmy podekscytowani ciągłym rozwojem naszej współpracy z Zalando i wprowadzeniem do sprzedaży kosmetyków Topshop Beauty. Zalando jest naszym pierwszym europejskim partnerem i platformą, na której sprzedajemy zarówno kosmetyki jak i modę marki Topshop. Uwielbiane przez dziennikarzy, influencerów i miłośników mody na całym świecie, Topshop Beauty z pewnością trafi w gusta uwielbiających nowe trendy Klientów Zalando” – mówi Paul Price, CEO Topshop Topman.

 

Kosmetyki Topshop Beauty nie są testowane na zwierzętach (100% cruelty free). Miłośnicy kosmetycznych nowości stworzą przy ich wykorzystaniu modny makijaż i wymarzony look.

 

Sprawdź selekcję produktów Topshop Beauty na zalando.pl.

 

 

Źródło: PR Zalando


Kategorie:

Dodaj komentarz