12 Jul
Marka Coxir dla gładkiej i młodej skóry
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR BlueDot

 

Do Polski właśnie wkroczyła marka Coxir. Jej wyjątkowe produkty stawiają na naturalność i dopasowanie do zróżnicowanych potrzeb cery.

W ofercie marki znajdziemy wyjątkową propozycję anti-ageing czyli serię przeciwzmarszczkową opartą na czynniku EGF (epidermal growth factor – czyli aktywatorze komórkowym) i peptydach. Taki skład utrzymuje elastyczność skóry i sprawia, że jest ona napięta, rozjaśniona i ujędrniona.

 

Koreańska marka Coxir podbija rynek od 2018 roku. W swojej ofercie stawia na naturalność pielęgnacji i naturalne piękno kobiet. Produkty Coxir tworzone są z użyciem roślinnych składników, które wspierają zdrowie i równowagę skóry. W jej ofercie możemy znaleźć wyjątkową linię przeciwzmarszczkową, która powstała w oparciu o stymulujący odbudowę skóry czynnik wzrostu Intensive Efg Peptide. W jego skład wchodzą niezwykle skuteczne komórki macierzyste połączone z peptydami. Skład produktów wzbogacono także o kolagen. Składniki wnikają głęboko w skórę aby zatrzymać wodę i oleje, dzięki czemu skóra staje się jędrna i gładka. Taki skład linii przeciwzmarszczkowej Coxir sprawia nasza cera zyskuje elastyczność, staje się odżywiona, przebarwienia zostają rozjaśnione, a zmarszczki spłycone.

 

W skład linii przeciwzmarszczkowej Coxir wchodzą produkty zawierające czynnik EFG , który poprawia elastyczność skóry i zapobiega jej wiotczeniu. Sprawia, że skóra jest rozjaśniona i ujędrniona. Są nimi: intensywny peptydowy toner EGF, intensywna peptydowa emulsja EGF, serum EFG oraz krem EGF. Ofertę zamyka intensywna peptydowa maseczka EGF.

 

Coxir Intensive EGF toner cena 39,95 zł/ 150 ml.

Coxir Intensive EGF emulsja cena 44,95 zł / 100 ml.

Coxir Intensive EGF serum cena 44,95 zł/ 50 ml.

Coxir Intensive EGF krem  cena 45,95 zł/ 50 ml.

Coxir Intensive EGF maska cena 41,95 zł /80 ml.

 

Produkty dostępne są na www.mojaazja.eu.

 

 

Źródło: PR BlueDot


Kategorie:

Dodaj komentarz