30 Mar
Zachwycająca woda zapachowa Nuxe Rêve de thé
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Nuxe

 

Daj się ponieść nowej, nawilżającej i rewitalizującej linii Rêve de thé, zapewniającej ciału i zmysłom kompleksową, wielowymiarową pielęgnację.

 

Efekt nawilżenia* oraz zniewalający zapach zielonej herbaty zamknięte w ultrazmysłowej konsystencji, udoskonalają wygląd skóry nadając jej idealną gładkość*. Pielęgnacja dla ciała i umysłu, która pozwoli oderwać się na chwilę od codziennych obowiązków.

 

Wyjątkowe działanie zielonej herbaty

 

W laboratorium Nuxe udało się wyselekcjonować 100% naturalny ekstrakt z liści zielonej herbaty. Nawilżające, antyoksydacyjne i rewitalizujące właściwości tej bogatej w antyoksydanty rośliny, znane są już od ponad 5 000 lat.Ekstrakt użyty w recepturach Rêve de thé jest pozyskiwany w przyjaznym dla środowiska procesie biotechnologicznym stworzonym we Francji: komórki botaniczne wzbogacone aktywnymi cząsteczkami namnażane są z niewielkiego fragmentu rośliny. Następnie są rozdrabniane, stanowiąc najbogatszą formę natywnych aktywnych cząsteczek, które wzmacniają strukturę skóry, przywracającej jej pełne i trwałe nawilżenie.

 

Urzekająco świeża nuta zapachowa

 

Zapach Rêve de thé zapewnia zmysłowe chwile, wprowadzając w wyjątkowy nastrój i piękną harmonię, którą można się powoli delektować.Autorka kompozycji zapachowej Irène Farmachidi skomponowała mieszankę zapachów, która jest jednocześnie energetyzująca i rewitalizująca: świeża i harmonijna zielona herbata w nucie głowy, intensywnie musujące nuty rabarbaru w sercu oraz aksamitna baza z piżma i jasnego drzewa.

 

Zachwycająca woda zapachowa

 

Zastrzyk dobrej energii

 

Woda zapachowa działa energetyzująco i rewitalizująco, pobudzając zmysły uzależniającym zapachem rabarbaru, zielonej herbaty i piżma. Trwały, rześki zapach, który otacza niczym aureola dobrych wibracji.

 

Cena:   82 zł  oraz 140 zł.

Pojemność: 30 ml oraz 100 ml.

 

 

 

Źródło: PR Nuxe


Kategorie:

Dodaj komentarz