30 Mar
Moc nawilżania z MediHeal
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR MediHeal

 

Nawilżanie to uniwersalna podstawa pielęgnacji, niezależnie od rodzaju skóry czy pory roku.

 

Dzięki dobrze nawilżonej skórze można zatrzymać na dłużej jej młody wygląd, a także odłożyć w czasie powstawanie zmarszczek. Za jej właściwy poziom nawodnienia odpowiada wiele czynników, takich jak odpowiednio zbilansowana dieta czy idealnie dobrana pielęgnacja. Sprawdź, jak zadbać o optymalny poziom nawilżenia bez wyrzeczeń.

 

Nawilżona skóra wygląda zdrowo, młodo i promiennie. Warto o nią zadbać i wprowadzić kilka zmian czy rytuałów, które pomogą nam zadbać o jej kondycję.

 

  • Po pierwsze: zwróć uwagę na to, czym karmisz swoją skórę od wewnątrz! Warto zadbać o właściwie zbilansowaną dietę, bogatą w składniki odżywcze i witaminy - szczególnie dobre dla kondycji skóry są zwłaszcza te z grupy B oraz A i E. W diecie nawilżającej skórę nie może zabraknąć także zdrowych tłuszczów, warzyw i owoców. Z diety należy wyeliminować natomiast produkty wysokoprzetworzone.
  • Pij wodę! Woda determinuje prawidłowe funkcjonowanie organizmu, dlatego planując dietę dla skóry nie należy pomijać płynów. Oprócz wody, najlepiej z dodatkiem cytryny, warto włączyć do diety świeże, naturalne soki owocowe lub warzywne oraz herbatki owocowe. Wyrób sobie nawyk regularnego picia wody - to niezwykle istotne.
  • Rutyna pielęgnacyjna! O codzienną dawkę nawilżenia bez wyrzeczeń zadba żel nawilżający do twarzy i ciała Mediheal. Składający się w 90% z filtratu fermentacyjnego Bifida żel Aquaring Hyalulon zapewnia delikatną pielęgnację skóry, delikatnie peelinguje i nawilża, nadając skórze ciała wyraźnie gładszy wygląd. Stanowi też źródło bogatych składników odżywczych dla skóry uszkodzonej przez szkodliwe czynniki środowiskowe, na które każdego dnia narażona jest skóra. Żel jest niezwykle przyjemny w użyciu - błyskawicznie się wchłania, przynosząc skórze natychmiastową ulgę i ukojenie. Produkt należy nakładać na suchą, oczyszczoną skórę twarzy lub ciała. Wystarczy ją delikatnie wklepać w skórę, aż do całkowitego wchłonięcia. Zapewnienie takiej dawki nawilżenia jest konieczne - możemy ją wprowadzić do porannej lub wieczornej rutyny. Ważna jest również systematyczność.

 

Cena i pojemność: 39,99 zł/ 255 ml.

Produkt dostępny w drogeriach Hebe.

 

 

Źródło: PR MediHeal

 


Kategorie:

Dodaj komentarz