28 Jun
LAU jewellery z miłości do harmonii
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Lau

 

Propozycje od polskiej marki LAU jewellery to przeplatające się ze sobą inspiracje miłością do miasta – na pozór gwarnego i przepełnionego po brzegi różnorodnymi motywami oraz harmonii z otoczeniem i samym sobą.

Marka tworzona przez dwójkę kreatywnych twórców stworzyła świeże spojrzenie na letnią biżuterię, a jednocześnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, aby jak najlepiej zrozumieć ich wymagania i połączyć je z ideologią LAU.

 

Delikatne formy pozwalają na tworzenie indywidualnych zestawów. Sygnety, delikatne pierścionki, łańcuszki, w odsłonie złotej i srebrnej – to tylko niewielka część kolekcji marki LAU. Udekorowane różnorodnymi materiałami, w tym kamieniami, takimi jak między innymi onyks, znany również kamieniem wewnętrznej siły czy obsydian srebrzysty – pochodzenia wulkanicznego, energetycznie związany ze zmianą. Miłośniczki klasyki odnajdą swoje potrzeby wśród minimalistycznych projektów zdobionych perłami bądź wariacjami na temat formy.  

 

Niech biżuteria również stanie się nieodłączną częścią życia urozmaicającą codzienne dni oraz elementem wspomagającym wewnętrzną harmonię każdej silnej kobiety.

 

 

Źródło: PR Lau


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl