14 Feb
Walentynki ze swoim Partner in Crime?
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Whysoserious

 

Pogoda nas nie rozpieszcza, trochę słońca, dużo deszczu, spadki ciśnienia, krótkie dni, a wieczory już od szesnastej.

Po miesięcznym oddechu i życiu pośród noworocznych postanowień przychodzi święto, o dziwo, bardzo lubiane przez Polaków. Co roku kawiarnie i restauracje są przepełnione zakochanymi, w kinach nie ma miejsc nawet na bajkę, w kwiaciarniach deficyt czerwonych róż, które są droższe o 50%, niż w styczniu. Wiele osób neguje to święto, uważając, że okazywanie miłości powinno trwać 365 dni, jednak większość z nas chce spędzić ten dzień wyjątkowo. Jeśli nie masz drugiej połówki, zawsze możesz spędzić ten dzień ze swoim partner in crime. Prawdziwa przyjaźń trwa ponad wszystko i może to być pomysł na jeszcze lepszą wersję Walentynek, niż Wam się wydaje. W 2020 roku święto wypada w piątek, zatem śmiało można przedłużyć celebracje na cały weekend, macie już jakieś pomysły? Jeśli nie, nadchodzimy z odsieczą, oto 5 propozycji, które spowodują, że 14. luty będzie w końcu inny, niż pozostałe.


1. Upieczcie ciasto


Nie ufamy ludziom, którzy nie lubią łakoci. Brownie z malinami? Sernik z białej czekolady? Może urocze babeczki z bitą śmietaną? Nie bójcie się eksperymentować i modyfikować klasyczne przepisy z kucharskich zeszytów Waszych babć.

2. Pobijcie rekord z księgi Guinessa


Kiedy, jak nie teraz? Skoro Wasza przyjaźń pomimo wielu burz przetrwała do tej pory, to na pewno macie wspólny mianowinik i jest coś, co robicie wspólnie, w czym czujecie się dobrze! Jest to zadanie dla prawdziwych partners in crime! Spróbujcie pobić rekord Guinessa… propozycji jest wiele! Nie wspominamy o przebiegnięciu maratonu, ale może największa liczba kulek lodów utrzymanych w jednym wafelku?

3. Wolontariat


Schronisko, dom dziecka, pomoc starszym. Uwierzcie, zawsze znajdzie się ktoś, komu można pomóc. Czy to nie wspaniała forma spędzania wolnego czasu? Nie dość, że jesteście razem, to jeszcze wspólnie możecie komuś sprawić przyjemność.

4. Lekcja online


Nie wszystkie pary, zarówno zakochańców, jak i pary przyjaciół, mogą zobaczyć się na żywo tego dnia. Nic straconego! Co Wy na wspólną lekcję nowej umiejętności? Połączcie się i nauczcie się nowego tańca, podstaw języka obcego, który zawsze chcieliście poznać lub techniki szkicowania. Być może będzie to początek nowej pasji, którą będziecie kontynuować razem na żywo.

5. Zróbcie kartkę lub smakołyki dla bliskiego przyjaciela


Wiadomo, walentynki to święto zakochanych, ale nie wszyscy posiadają swoją parę. Jeśli Wasz przyjaciel singiel lub singielka poczuje się wyjątkowo tego dnia, bądźcie pewni, że sprawicie mu ogromną przyjemność i radość.

 


Jeśli nie wiecie, jaki prezent moglibyście sprawić swojej drugiej połówce, czy najlepszemu przyjacielowi, polska marka Whysoserious wychodzi naprzeciw Waszemu zagubieniu. Powstała walentynkowa kolekcja, która jest idealna dla par, ale również jasno komunikuje, że it’s okay to be single. Koszulki unisex sprawdzą się zarówno dla niej, jak i dla niego. 100% bawełny to tylko początek zalet, jakie może Wam zaoferować Whysoserious… są to ubrania produkowane w Polsce, których gatunek i jakość przechodzi najśmielsze oczekiwania.


To jak?
Odważycie się być oficjalnie przed całym światem Partners in crime?

 

Dostępność: http://www.whysoseriousstore.com
Cena: 119 PLN.

 

 

Źródło: PR Whysoserious


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl