13 Feb
Specjalna kolekcja Parfois na Walentynki 2020
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Parfois

 

Wear your heart on your sleeve to specjalna kolekcja Parfois na Walentynki 2020.

Biżuteria, torebki, apaszki: moda z amorkiem na najbardziej romantyczny dzień w roku. Oprócz kolekcji produktów marka Parfois przygotowała 2 filtry na Instagram z motywami na dzień Świętego Walentego.

 

Walentynki to dzień, kiedy celebrujemy miłość we wszystkich jej odmianach – romantyczną, przyjacielską, rodzinną oraz miłość własną, a Parfois stworzyło kolekcję z myślą o każdej z nich.  Serce, znak rozpoznawczy dnia Świętego Walentego, stało się motywem przewodnim obecnym w biżuterii, na torebkach, apaszkach i innych akcesoriach. Projekt stworzono bez terminu ważności i w pełni zadbano o uniwersalność tej kolekcji, aby akcesoria pasowały również do ubrań w pozostałe dni roku.

 

Kolekcja

 

Myślenie poza konwencją (popularnej bombonierki) oznacza otworzyć serce na wzory łączące romantyczne przesłania z motywami kluczy, kaktusów i innymi deseniami, które mogłyby stanowić treść nowoczesnego obrazu. Aby nadać osobisty charakter, wzory w tonacjach żółci, zieleni i czerwieni na torebkach, portmonetkach, aktówkach i butelkach wielokrotnego użytku zawierają dyskretne romantyczne treści. Apaszki z kolekcji walentynkowej posiadają rozmaite detale wzbogacające wygląd o kolorowe akcenty, niezależnie czy noszone na głowie, szyi czy nawet przy torebce. Na szczególną uwagę zasługuje podwójny pikowany piórnik w rozmaitych kolorach, mogący służyć do przechowywania przyborów biurowych lub jako kosmetyczka.

 

Dwie torebki w odcieniach czerwieni lub czerni kontrastującej z purpurową barwą serca są perfekcyjnym połączeniem klasyki i ekstrawagancji. Dodatkowe zalety: nadają się do noszenia w charakterze torebki do ręki lub na ramię, a detal w postaci serca można odpiąć. 

 

Biżuteria przybiera delikatniejsze formy, a jej elementy można łączyć lub nosić oddzielnie.    Dla różnych stylów, różnych kreacji: bransoletka ze srebra, w stylu bransolety do zegarka, z czarnym sercem ozdobionym po środku kryształkami lub bransoletka ze srebrnego łańcuszka z białymi kryształkami. Kolekcja Sterling Silver oferuje naszyjniki z wisiorkami w kształcie grawerowanego serca, ze srebra lub pozłacane. Na uwagę zasługują również artykuły ze stali nierdzewnej: długi naszyjnik z literkami tworzącymi słowo „Love” lub kolczyki obręcze w kształcie serca. Kolejną atrakcją jest zegarek „Be What You Love” o klasycznej, wyrafinowanej formie.

 

Marka Parfois przygotowała również 2 filtry na Instagram z motywami na dzień Świętego Walentego. 

 

 

Źródło: PR Parfois


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl