13 Feb
Flirtujmy do woli! Walentynki tuż tuż!
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Renee

 

Flirtujmy do woli - najnowsza kampania marki Renee.

Nie rozmyślajmy za wiele, idźmy za głosem serca.

Nie bierzmy wszystkiego na poważnie, bo w końcu każda randka to flirt, czyli… zabawa!

Odkrywajmy to, co nieoczywiste i czytajmy między słowami.

 

Walentynki to czas zakochanych, ale też czas kokietowania dla singli! Renee pokazuje, by nie stresować się randkami i być sobą. Bycie zabawną przyciąga! Nic nikomu nie obiecujesz, a szansę zawsze warto dać! Może akurat ten facet okaże się wyjątkowy Umiejętność flirtowania pokazuje, że jesteśmy otwarte na nowe relacje i świadome siebie.


To błyskotliwa, wciągająca rozmowa z dystansem. Łatwo o tym zapomnieć, żyjąc w świecie audiowizualnym, w którym główną rolą są obrazy.

 

Flirt jest jak zakupy i polowanie! Najpierw musimy poprzymierzać, powybierać, by wiedzieć, że ktoś jest dla nas odpowiedni. Pozwólmy, by błysk w oku i empatyczna rozmowa  były nam… bliskie. Recepta na dobry humor w walentynki? Wzbudzajmy ciekawość drugiego człowieka,  a rozmowę prowadźmy lekko.

 

Dobrze jest świetnie wyglądać, dlatego walentynkowa kolekcja to przede wszystkim satynowe sukienki z bufkami, koszule z falbanami na ramionach, wiele przezroczystości oraz fasonów bluzek ze zdobionymi rękawami. Kolor przewodni? Czerwień, róż, czerń, biel i beże.

 

 

Kampanię można zobaczyć pod linkiem: www.renee.pl/walentynki.

 

 

Źródło: PR Renee

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl