31 Oct
Jesienna kolekcja Dynafit dla kobiet
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Dynafit

 

Jesienna kolekcja Dynafit dla kobiet - zimno, deszcz, wiatr? Nie daj się zatrzymać.

Dynafit to marka tworzona przez sportowców dla sportów, specjalizująca się w górskich dyscyplinach wytrzymałościowych. Firma opracowuje swoje produkty tak, by tworzyły kompatybilny system wyposażenia dla najbardziej ambitnych zawodników. Maksymalnie sprawne i szybkie poruszanie się w trudnym terenie górskim możliwe jest tylko przy pomocy sprzętu, który jest tak lekki, niezawodny i skuteczny jak to tylko możliwe. Produkty Dynafit powstają w dużej mierze w Europie. Marka od lat skupia się głównie na segmencie skitouringu, ale posiada w swojej ofercie także zaawansowaną specjalistyczną kolekcję letnią - od obuwia trail runningowego po techniczne modele odzieży.

 

TLT Gore-Tex Jacket

 

Nowa TLT Gore-Tex Jacket od Dynafit to nieoceniona pomoc podczas codziennych treningów i dłuższych okresów przygotowawczych: kurtka to skuteczna ochrona przed deszczem, wiatrem i w niskich temperaturach, zapewniająca przy tym wysoką oddychalność, dzięki której można ją nosić podczas intensywnego wysiłku. Zawodniczki specjalizujące się w górskich sportach wytrzymałościowych nierzadko trenują w trudnych warunkach – wiatr, deszcz i zimno to dla nich norma i dlatego projektanci postanowili zastosować w kurtce aż dwie membrany. Przednie i tylne panele wykonane zostały z wytrzymałego, odpornego na przetarcia i skutecznie blokującego podmuchy wiatru materiału Gore-Tex Paclite Plus o wysokich parametrach wodoszczelności, podczas gdy w rękawach i panelach po bokach zastosowano bardziej oddychającą membranę Gore-Tex Active. Minimalistyczna waga modelu – jedyne 265 g! – idzie w parze z komfortem użytkowania: kompatybilny z kaskiem kaptur można szybko wyregulować jedną ręką, a w dwóch obszernych zapinanych na zamek kieszeniach z przodu bez problemu zmieścisz najważniejsze przedmioty. Kurtka kompresuje się do kaptura uzyskując po złożeniu minimalny rozmiar.

 

Transalper Warm Pant

 

Nowy model spodni stworzony dla kobiet, które w górach stawiają na szybkość. Podczas prac nad Transalper Warm Pant projektanci Dynafit postawili sobie za cel zapewnienie użytkowniczce maksymalnej swobody ruchu oraz skutecznej ochrony przed wiatrem i zimnem. W technicznym modelu zastosowano wysoce elastyczny i zarazem bardzo odporny na przetarcia materiał Dynastretch z wolną od PFC impregnacją DWR, dzięki któremu Transalper Warm Pant zyskują optymalne właściwości wiatro- i wodoodporne. Hybrydowa konstrukcja łączy Dynastretch z oddychającą dzianiną na łydkach i z tyłu kolan, czyli w miejscach mniej wyeksponowanych, ale za to potrzebujących dużej swobody. Wyprofilowane kolana podnoszą wygodę zwłaszcza na stromych podejściach i w trudnym terenie. Zamek u dołu nogawki umożliwia jej poszerzenie, dzięki czemu znakomicie ułoży się ona również na wyższych butach outdoorowych. W dwóch zapinanych na zamek kieszeniach z przodu bez problemu zmieścisz wszystkie najważniejsze drobiazgi, a odblaskowe detale sprawią, że będziesz lepiej widoczna oświcie, po zmroku i w słabych warunkach atmosferycznych.

 

 

Źródło: PR Dynafit


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl