31 Oct
Bestseller Diverse Evo Heat powraca
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Diverse

 

Bestseller od Diverse powraca! Evo Heat czyli unikalna kurtka z wbudowanym panelem grzewczym.

 

Linia Evolution od marki Diverse to więcej niż okrycia dedykowane na sezon jesienno-zimowy. W kolekcji, oprócz tradycyjnych, nieprzemakalnych kurtek, znajdziemy także prawdziwie rewolucyjny projekt, który zmienił standardy ciepłej odzieży wierzchniej. A to wszystko za sprawą wbudowanego panelu grzewczego, którym można samodzielnie sterować!

 

Kolekcja Evolution składa się z wielu modeli w różnych kolorach oraz innowacyjnych grzejących kurtek.

 

Evo Kerryn Heat to nowość wśród damskiej odzieży, jaką proponuje marka Diverse. Kurtka zapinana jest na zamek błyskawiczny oraz zabezpieczona gumowym ściągaczem na mankietach. Posiada kaptur, który skutecznie chroni przed wiatrem i deszczem. Występuje w kolorze czarnym.

 

Z kolei Evo 0520 Heat to odświeżona wersja męska innowacyjnego okrycia. Została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Posiada sześć kieszeni zewnętrznych, w tym jedną na ramieniu oraz dodatkowo kieszenie wewnętrzne. Podobnie jak jej damski odpowiednik występuje w kolorze czarnym, jest zapinana na suwak oraz posiada kaptur. Obydwa modele cechuje nowoczesny design oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły wykonania.

 

Ogrzewany model to nie tylko gratka dla wielbicieli sportów zimowych, to również doskonałe rozwiązanie dla miłośników długich spacerów. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu można w pełni korzystać ze świeżego powietrza, mimo niskiej temperatury na zewnątrz. Kurtka także świetnie wygląda jako uzupełnienie codziennych stylizacji - w drodze do szkoły, uczelni, czy pracy.

 

Największym atutem Evo, który z pewnością zainteresuje wszystkich fanów technologicznych ciekawostek, jest wbudowany panel grzewczy zasilany na baterię power bank*. System pozwala na kontrolowanie poziomu ciepła w trzech stopniach: ciepłym, cieplejszym i najcieplejszym. Czas grzania zależy od pojemności baterii i może wynosić nawet 6 godzin.

 

Kurtki z linii Evolution dostępne są na stronie www.diversesystem.com, a męska również w wybranych sklepach stacjonarnych Diverse.

 

*bateria power bank nie jest dodawana do kurtki.

 

 

Źródło: PR Diverse


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl