22 Dec
Otwarcie największego salonu Sinsay
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR SinSay

 

Wielkie otwarcie największego salonu Sinsay w warszawskiej Galerii Północnej. Wśród gości – Katarzyna Cichopek, Małgorzata Heretyk i Maja Hyży.

 

11 grudnia odbyły się pierwsze zakupy wnajwiększym salonie SiNSAY w Polsce w warszawskiej Galerii Północnej. Wśród gości pojawili się Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Małgorzata Heretyk, Ernest Musiał, Maja Hyży,  Zuza Jabłońska, Marcelina Leszczak, Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak-Krawczyk i Bartek Jędrzejak.

 

Powierzchnia handlowa nowego sklepu w Galerii Północnej w Warszawie to aż 2700 metrów kwadratowych zaaranżowanych na dwóch poziomach. Wystrój wnętrza bazuje na jasnych, subtelnych barwach, stanowiących idealne tło dla tegorocznej kolekcji marki. Do dyspozycji odwiedzających salon oddano dziewiętnaście komfortowych, przestronnych przymierzalni.

 

Wśród najnowszych propozycji na sezon jesień-zima pojawią się t-shirty za jedyne 9,99 zł lub spodnie za 29,99 zł. Zimowe kurtki od 59,99 zł i płaszcze od 99,99 zł. Nie zabraknie świątecznych pomysłów na prezenty zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych. Skarpetki z nadrukiem renifera kupimy za 7,99 zł, świąteczną muchę pasująca do wigilijnej stylizacji za 9,99 zł, natomiast zestawy okolicznościowych piżam dla całej rodziny już od 19,99 zł.

 

SiNSAY zaprasza do Galerii Północnej w weekend 12-13 grudnia. Z okazji otwarcia, na klientów czekać będzie wiele atrakcji oraz modowych i świątecznych inspiracji, wśród których każdy wielbiciel najnowszych trendów znajdzie coś dla siebie.

 

 

Źródło: PR SinSay

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl