22 Dec
Świąteczna kolekcja X-MAS od Jemioła
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Łukasz Jemioł

 

Świąteczna kolekcja X-MAS pod hasłem „Family is the best gift" od Łukasza Jemioła 

Łukasz Jemioł to projektant, który słynie z bestsellerowych modeli na okres świąteczny. Oprócz znanych kultowych projektów, takich jak: Jemiołorożec oraz Gwiazdki w tym roku kolekcja X-MAS pod hasłem „Family is the best gift” przedstawia nowe zestawy dresowe dla niej i dla niego, które będą idealnym wyborem na prezent świąteczny dla bliskiej osoby. Warto zdecydować się na zakup nowej bluzy i spodni od Łukasza Jemioła, ponieważ przy zakupie zestawu projektant oferuje klientom zniżkę w wysokości - 15%.

 

W przedświątecznym okresie poszukiwań prezentów dla naszych najbliższych projektant Łukasz Jemioł wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i w tym roku zaprojektował zestawy dresowe spodni i bluz z kapturem z haftowanym napisem „Family is the best gift”.  Dzięki uniwersalnemu krojowi, dresy dla Pań oraz Panów są idealne dla osób o różnych typach sylwetek. Zarówno spodnie jak i bluzy zostały wykonane z wysokiej jakości 100% bawełny. Modele dresów sygnowane hasłem tegorocznej świątecznej kolekcji występują w kolorach: czerwonym i czarnym oraz w nowym odcieniu mroźnego pudrowego różu rose pink.

 

Projektant jak co roku przyszykował dla swoich klientów wyjątkowe okazjonalne oferty świąteczne. W tym roku Łukasz Jemioł oferuje zniżkę na zakupy kompletów dresowych: spodni oraz bluzy w wysokości -15%.

 

Nowa kolekcja X-MAS Łukasza Jemioła jest dostępna stacjonarnie, w butiku przy ul. Mokotowskiej 26 w Warszawie, w Łodzi, w CH Manufaktura przy ul. Karskiego 5 oraz online na www.jemiol.com.

 

 

Źródło: PR Łukasz Jemioł

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl