12 Sep
Denim Collection By Elementy Autumn 2021
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Elementary

 

W najnowszej kampanii marki Elementy króluje denim. Oversize’owe kurtki i świetnie skrojone dżinsy to modele doskonale znane klientkom brandu.

 

Dopasowane do różnych typów sylwetki, wykonane z wysokiej jakości materiałów denimowe projekty już od kilku sezonów stanowią znak rozpoznawczy marki. W jesiennej sesji Elementy łamią stereotypy i udowadniają, że dobór idealnej pary dżinsów nie musi być trudny - najważniejsze, aby czuć się w nich wygodnie i komfortowo.

 

Bohaterką najnowszej kampanii marki Elementy jest San Frey, przedstawicielka pokolenia Z, która wraz z przyjaciółkami pokazuje co dla nich oznacza “idealna para dżinsów” i jak ją znaleźć. A jak je stylizować? Według własnych preferencji, na swój niepowtarzalny sposób. Perfekcyjnie skrojona kolekcja daje możliwość wyboru po to, by każda kobieta mogła znaleźć w ofercie swoje nowe ulubione dżinsy - nieważne czy będą one dopasowane, bardziej oversize, dłuższe, z podwiniętymi nogawkami czy z wyższym stanem. Najważniejsze jest to, aby czuć się w nich swobodnie, komfortowo, ale przede wszystkim pewnie - bez względu na rozmiar czy wzrost. “To nie ty musisz dopasowywać ubrania, one muszą do ciebie pasować, jak tylko chcesz”, mówi San Frey.

 

Ponadczasowa klasyka i odpowiedzialna produkcja

 

W ofercie marki dostępne są trzy modele dżinsów: JJ Jeans, SISI oraz MIMI w różnych odcieniach dżinsu oraz w rozmiarach od XXS do XL. Dodatkowo model MIMI można kupić w dwóch długościach - regular oraz long. Denimową kolekcję uzupełniają dwa modele kurtek - oversize oraz trucker.

Wszystkie ubrania z kolekcji Denim są uszyte i wykończone w Polsce z certyfikowanej, częściowo recyklingowanej bawełnianej przędzy. Każdy egzemplarz sygnowany jest dodatkami wyprodukowanymi lokalnie - napami, guzikami i metką z ręcznie tłoczonej, wegańskiej skóry.

                                                          

Szczegóły dotyczące zdjęć:

 

Zdjęcia: Magda Uherek / Made It. Management

Bohaterki: San Frey / Made It. Management, Paola Kazadi / Made It. Management, Nela / AS Management

Produkcja: Anna Zawada & Magda Uherek / Made It. Management

 

 

 

Źródło: PR Elementary

                             


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl