22 Sep
Kampania Senses Born2be
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Born2be

 

Islandia– kraina lodu i nieskazitelnej natury. Dzika i zachwycająca, a jednocześnie pełna sprzeczności wyspa.

Ten nietuzinkowy, wyjątkowy klimat Islandii ujmuje spokojem i ucieczką od miejskiego zgiełku. Surowość islandzkiego krajobrazu stała się więc idealnym tłem dla twórców najnowszej kampanii Senses marki Born22be.

 

Ch­łod­na ko­lo­ry­sty­ka wyspy i nieco surrealistyczna natura two­rzą wyjątkową sce­ne­rię- idealnie współgrającą z je­sien­no-zi­mo­wą li­nią Born2be. Najnowsza kampania Senses to przeniesienie się do świata zmysłów i poszukiwanie harmonii w miejscu, gdzie najpełniej czuć bliskość z naturą. Islandia staje się więc nie tylko tłem do realizacji kampanii, ale również pewnego rodzaju alegorią nostalgii i romantyczności. Senses to trzy rozdziały opowieści o  podróży po Islandii. Pierwsza, wrześniowa odsłona ma nieco oniryczny klimat, niemal jak z filmów Wesa Andersona. Kolejne części, jak mówią twórcy kampanii, będą utrzymane w podobnej estetyce, a ich premiera już niedługo.

 

Twarzą kampanii marki Bornbe została światowej sławy topmodelka Maja Salamon- znana z pokazów dla luksusowych domów mody. Na swoim koncie ma okładki dla L’offcielHarper’s Bazaar czy Vogue. Jej eteryczna uroda zachwyca w kampanii Born2be i idealnie komponuje się z surrealistycznym klimatem wyspy. Wzrok przyciąga również model Sebastian Stemplewski, znany z udziału w kampanii dla luksusowej marki J.W. Anderson.

 

Na sezon jesień/zima marka przygotowała stylizacje inspirowane światowymi trendami z zachowaniem motywu multifunkcjonalności. Dominują więc wygodne i minimalistyczne propozycje. Warstwowość stylizacji oraz stonowana kolorystyka pierwszej odsłony nawiązują do znanego, skandynawskiego new nordic, które były jednocześnie jednym z inspiracji do stworzenia kampanii Senses.

 

W najnowszej linii marki Born2be możemy znaleźć m.in. pikowane kamizelki i kurtki, dzianinowe sukienki oraz nawiązujące do lat siedemdziesiątych spodnie z szeroką nogawką. W ofercie marki znalazły się również sznurowane, grungowe botki, eleganckie mokasyny, a dla miłośników luźnego, miejskiego stylu czekają oldschoolowe buty sportowe z wysoką cholewką, które w tym sezonie powracają w wielkim stylu.

Efekty pierwszej odsłony kampanii Senses dostępne  na www.born2be.pl!

 

photographer: Borys Synak / @boryssynak

photographer's assistant: Aleksander Balcerek / @calywskowronkach

cinematographer: Aleksander Ryżow / @ryzow

stylist: Anna Akińcza / @akinczaanna

hair&mua: Łucja Siwek / @siwekmakeup

models: Maja Salamon / @maja_salamon @divisionmodel

Sebastian Stemplewski / @sebastianstemplewski_03 @uncovermodelswarsaw

creative director, production: Oskar Kacprzak / @oskar.kacprzak

 support production: Angelika Kubak / @endzi.kubak

art director, backstage: Piotr Majcher / @peter_majcher

pr: Karolina Rowińska / @karolina_rowinska

 

 

Źródło: PR Born2be


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl