26 Mar
Nowość Absolut Extrakt tajemniczy składnik i kardamon
Napisała Redakcja
 
Źródło: PR Absolut

 

Szukając nietuzinkowego smaku oraz ceniąc efekt zaskoczenia warto sięgnąć po nowość: Absolut Extrakt.

To połączenie unikalności szwedzkiej ikony destylacji z ciepłym, pikantnym smakiem zielonego kardamonu. Ale to nie wszystko. Ta propozycja skrywa dużo więcej...

 

I cóż, że ze Szwecji

 

Tajemnicę tworzenia Absolut zna zaledwie kilku szwedzkich rzemieślników. Marka współpracuje z blisko 400 lokalnymi, rodzinnymi gospodarstwami rolnymi i regionalnymi dostawcami zlokalizowanymi w promieniu 100 kilometrów od miasteczka Åhus – serca marki Absolut. Szwedzi cenią sobie lokalną wiedzę, wypracowane procesy produkcji, a także historię i swoje korzenie. Czerpiąc właśnie z nich od lat dodają do alkoholu przyprawy, zioła i wyciągi roślinne, tworząc unikalne kompozycje smakowe. Dawniej takie alkohole piło się najczęściej w postaci shotów, czy też sznapsów, jak określają je Szwedzi. Idąc zgodnie z duchem tradycji, dumni gorzelnicy stworzyli Absolut Extrakt.

 

Zielony kardamon

 

Nowa propozycja to wyrazisty i głęboki smak. To ukoronowanie szwedzkiej historii marki, stanowiące nowoczesne wydanie tradycyjnego sznapsa. Absolut Extrakt jest świeży, pikantny z wyrazistym akcentem zielonego kardamonu - jednej z najdroższych i najszlachetniejszych przypraw na świecie. Dzięki niemu Absolut Extrakt zyskuje soczysty i doskonale wyważony smak z energetyczną ostrą nutą przypraw. To świeże, ciepłe i niezwykle aromatyczne połączenie.

 

Sekretny składnik

 

Absolut Extrakt to nie tylko smak. Etykieta przedstawia składniki wódki, pozostawiając jednak jeden, z nich, zakreślony czerwoną linią – tajemniczy składnik. Zna go jedynie kilku lokalnych rzemieślników. Butelka zaś jest nowoczesnym hołdem dla kultowej butelki Absoluta - tym razem w kolorze ciemnej zieleni. Dzięki takiemu designowi butelki i etykiety inspirowanej aptekarskim wzornictwem Absolut Extrakt prezentuje się niezwykle interesująco.

 

Absolutna równowaga

 

Wódka Absolut produkowana jest od ponad 100 lat w ten sam sposób, zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju marki (sustainability). Jej tworzenie opiera się na realnej ścisłej kontroli każdego etapu tego procesu. Ważnym elementem marki jest koncepcja „One Source”: wszystkie składniki pochodzą bowiem z jednego źródła i są produkowane przez jedną społeczność. Szwecja to wyjątkowy szacunek dla natury, dlatego też podejście pro-ekologiczne w tworzeniu wódki Absolut widać począwszy od zbierania ziaren pszenicy przez wytwarzanie spirytusu, aż po butelkowanie. Co więcej,produkcja trunku pozbawiona jest całkowicie wytwarzania CO2, a wodę pozyskuje się ze źródeł położonych na 140 m głębokości pod powierzchnią ziemi, dzięki czemu jest krystalicznie czysta.

 

Perfect serve

 

Absolut Extrakt to doskonała propozycja dla osób, które równolegle do doświadczenia smaku cenią sobie rytuał spożywania wybieranych alkoholi. Nowość oferuje wyśmienity balans między pikantnymi i korzennymi nutami smakowymi oraz najlepszej jakości wódką. Degustować jako schłodzony shot w towarzystwie przyjaciół.

 .

.

Ta strona zawiera treść przeznaczoną dla osób pełnoletnich. Czy masz skończone 18 lat?

.

.

 

Źródło: PR Absolut


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl