16 Apr
Bujakiewicz i Więdłocha ambasadorkami Garnier Color Naturals
Napisała Redakcja
 
Katarzyna Bujakiewicz i Agnieszka Więdłochya. Źródło: PR L'Oreal Polska

 

Garnier Color Naturals wiosenną kampanią rozpoczyna całoroczną platformę komunikacji  z udziałem nowych Ambasadorek marki: Katarzyny Bujakiewicz i Agnieszki Więdłochy.

Już w połowie kwietnia startuje nowa kampania Garnier Color Naturals, jednej z najsilniejszych marek na rynku koloryzacji włosów w Polsce. W kampanii po raz pierwszy pojawią się nowe Ambasadorki -– Katarzyna Bujakiewicz i Agnieszka Więdłocha. To także pierwszy raz, kiedy na polskim rynku markę będą reprezentować aż dwie twarze – blondynka i brunetka. Ta nowa formuła to również start całorocznej platformy komunikacji, której celem jest wzmocnienie znanych od lat wartości Garnier, jak naturalność i autentyczność, ale też – różnorodność odcieni i szeroka gama kolorystyczna w portfolio.

 

Garnier Color Naturals to nr 3 na rynku koloryzacji włosów w Polsce i nr 1 w portfolio farb Garnier. Sztandarowe hasło marki „Odżywione włosy, piękniejszy kolor”  nabiera dziś jeszcze głębszego znaczenia - aż 28 odcieni to jedno z najszerszych portfolio w masowo dostępnej ofercie – Klientki mogą dziś wybierać w aż 11 tonach blondu i 10 brązach etc.

 

Nowością jest także koncept kreatywny, który – obok naturalności i wyjątkowych wartości odżywczych płynących z natury, ma podkreślać różnorodność.

 

W tym roku po raz pierwszy w komunikacji wystąpi duet, Katarzyna Bujakiewicz i Agnieszka Więdłocha, aktorki i wielbicielki naturalnego stylu życia, a jednocześnie kobiety o zupełnie innych kolorach włosów. W ten sposób marka chce podkreślić szeroki wachlarz odcieni w portfolio Garnier Color Naturals. Kultowe seriale „Magda M”, „Lekarze” czy „Na dobre i na złe” to seriale, z których najbardziej pamiętamy Kasię Bujakiewicz. Agnieszka Więdłocha znana jest z takich produkcji jak „Planeta Singli”, „Po prostu przyjaźń", „Syberiada polska", „Gotowi na wszystko. W swojej karierze mają również wspólne produkcje, takie jak: „Exterminator", „Kobieta sukcesu" oraz seriale „Lekarze” czy „Zakręcone”.  

 

 „Zagrałyśmy razem w dwóch serialach i w filmie. Bardzo się lubimy i cieszymy się, że możemy razem pracować.” – tak mówi Katarzyna Bujakiewicz o wspólnej pracy na planie z Agnieszką Więdłochą.

 

Zależało nam na podkreśleniu ważnych dla marki Garnier wartości takich jak bliskość, szczerość i autentyczność, które w naturalny sposób odzwierciedlają charaktery naszych dwóch Ambasadorek. Bardzo cieszymy się na współpracę z Kasią Bujakiewicz i Agnieszką Więdłochą. To niezwykle profesjonalne , a przy tym ciepłe, naturalne i pogodne kobiety. Mamy nadzieję, że będzie to widoczne w naszej kampanii, a dobra energia obu Pań zarazi wszystkie konsumentki”mówi Katarzyna Chaber-Osińska, Communication Director CPD L'Oréal Polska.

 

Dla Ambasadorek to niezwykła radość z reprezentowania marki kosmetycznej z tak długimi tradycjami i ekspertyzą naturalnego piękna.

 

Chętnie przechodzę metamorfozę na potrzeby filmu, jednak najbardziej cenię naturalność mojego brązu, dlatego zawsze do niego wracam. W życiu kieruje się taką zasadą, że im naturalniej, tym piękniej. Kiedy farbuję włosy najważniejszy jest dla mnie efekt absolutnej naturalności. Dzięki farbie Garnier Color Naturals głębia koloru jest jeszcze intensywniejsza, a włosy niezwykle lśniące. Zostanie Ambasadorką marki Garnier to dla mnie niezwykłe wyróżnienie i radość z dołączenia do grona pięknych i życzliwych sobie kobiet- mówi o współpracy z Garnier Agnieszka Wiedłocha.

 

Garnier Color Naturals to mój wybór naturalnego koloru. Jestem osobą aktywną, dużo podróżuję, ruch i zmiana są mocno wpisane w mój styl życia. Garnier Color Naturals idealnie odpowiada na moje potrzeby. Mam mój ukochany odcień blondu i mogę aplikować farbę samodzielnie, kiedy mam czas i chęć. Idealne rozwiązanie! Bycie ambasadorką Garnier to świadomy krok w stronę promowania naturalnego piękna i stylu życia bliskiego naturze. Wartości marki Garnier jak autentyczność, naturalność i szczerość są mi bardzo bliskie - dodaje Katarzyna Bujakiewicz.

 

Garnier Color Naturals to 1 farba trwale koloryzująca i 28 naturalnych odcieni do wyboru.

 

Odżywka, wchodząca w skład zestawu, wzbogacona jest trzema odżywczymi olejkami: z oliwek, awokado i shea. Zamyka łuski włosa (zamykając kolor w głębi włosa), dzięki czemu kolor utrzymuje się aż do 8 tygodni, a włosy są jedwabiście miękkie, odżywione i lśniące. Blondy niezwykle lśnią, a brązy i rudości zaskakują intensywnością koloru. Farba znakomicie radzi sobie z siwymi włosami pokrywając je w 100%.

 

Metryczka kampanii Garnier Color Naturals

 

Kreacja: Agnieszka Dudzic, Daria Matczuk

Reżyseria: Tryan George

Produkcja: Prodigious

Postprodukcja: Orka Studio

Dźwięk: Edwyn Collins „A girl like you”

Planowanie i zakup mediów: Starcom

Działania PR: Big Picture

Media: TV, instote, digital

Media: kopia globalna – TV (15.04.).

 

Źródło: PR L'Oreal Polska


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl