26 Jun
Pokaz Kolekcji jesienno-zimowych w Agencji Fashion PR
Napisała Redakcja
 
Źródło: PR Fashion PR

 

W czwartek, 14 czerwca, w showroomie Fashion PR odbyła się prezentacja jesienno-zimowych kolekcji marek, będących Klientami agencji.

Firmy zaprezentowały swoje najnowsze kolekcje na sezon jesienno-zimowy 2018  w specjalnie zaaranżowanych na tę okazję wnętrzach w showroomie na Chmielnej 21, gdzie znajduje się siedziba agencji.

 

Zaproszeni goście mieli okazję podziwiać produkty marek: Gatta, Lee, Wrangler, Diverse, Parfois, Bonprix, Primamoda, Oku Aku, Nife, Cross Jeans, Solano, Medicine, 4F, GO Sport, Lacoste, Timberland.

 

Podczas Press Day zadebiutowali nowi klienci agencji: Esprit, Panache, Moodo oraz Bijoux Indiscrets.

 

Partnerem wydarzenia była marka Dove, która zadbała o prezenty dla odwiedzających showroom w postaci najnowszych musów pod prysznic.

 

Dove Shower Mousse to rozpieszczający kosmetyk w formie musu, który  oczyszcza, nawilża i odżywia skórę. Musy zostały wzbogacone o drogocenne olejki o właściwościach odmładzających skórę i dodatkowo chronią ją przed utratą wilgoci.

 

Wśród gości na prezentacji oprócz dziennikarzy pojawiły się znane osoby, m.in. Kasia Żak, Radek Pestka, Anna Męczyńska czy Magda Samborska.

 

 

Źródło: PR Fashion PR

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl