16 Jul
Małgorzata Kożuchowska i Avon promują profilaktykę raka piersi
Napisała Redakcja
 
Źródło: PR Avon

 

W sobotę 14 lipca, na olsztyńskiej Plaży Miejskiej, pojawiła się Ambasadorka Avon, Małgorzata Kożuchowska.

Jej obecność była nieprzypadkowa - całe zamieszanie to wynik akcji Avon Kontra Rak Piersi, promującej profilaktykę raka piersi, w ramach Słonecznej Stacji Polsatu. Podczas eventu można było spotkać również Siostry ADiHD, które zachęcały młode Polki do regularnych badań.  

 

W miniony weekend Olsztyn był kobiecą stolicą Polski. Nie tylko ze względu na wszechobecne różowe dekoracje i gadżety, ale przede wszystkim dlatego, że tematem numer 1 była profilaktyka raka piersi. W ramach Słonecznej Stacji Avon zorganizował różową strefę Avon Kontra Rak Piersi, w której można było wykonać bezpłatne badanie USG, zasięgnąć porad na temat profilaktyki, a także wziąć udział w warsztatach makijażowych. Na scenie Siostry ADiHD przekonywały, że samobadanie powinno być rytuałem każdej nowoczesnej, dbającej o siebie kobiety - stały punkt w kalendarzu jak wizyta u fryzjera czy kosmetyczki.

 

W strefie Avon Kontra Rak Piersi można było spotkać ambasadorkę marki – Małgorzatę Kożuchowską. Aktorka zapewnia, że mimo bardzo napiętego grafiku i wielu obowiązków, nie zapomina o badaniach kontrolnych i do tego samego zachęca wszystkie Polki. Badam się i przypominam bliskim mi kobietom, by to robiły. Pamiętajmy, że każda z nas jest czyjąś córką, siostrą, najlepszą przyjaciółką, partnerką, żoną, a przede wszystkim mamą, więc badajmy się dla siebie i dla naszych bliskich. Każda z nas powinna badać swoje piersi, ponieważ to może uratować nam życie – mówi gwiazda.

 

Różowa strefa Avon Kontra Rak Piersi jest częścią cyklu imprez Słoneczna Stacja, organizowanych w nadmorskich i mazurskich miejscowościach, wspólnie przez Avon, 4FunTV oraz Telewizję Polsat. Jest to projekt, podczas którego organizatorzy chcą zachęcić wypoczywających do aktywnego i bezpiecznego spędzania czasu podczas wakacji. Ekipa 4FUN.TV w składzie: Siostry ADiHD, Jacek Januszko, Ola Ciupa i Kristina Kurcheva odwiedzi 7 największych, wakacyjnych kurortów. Dla wczasowiczów przygotowano mnóstwo niespodzianek i atrakcji oraz koncerty gwiazd.

 

Małgorzata Kożuchowska jest ambasadorką marki Avon od stycznia 2017. Sygnuje m.in. najnowszą linię zapachów Avon Eve Discovery oraz kosmetyki do makijażu Avon True. Aktorka aktywnie angażuje się również w kampanie, które stawiają kobiety w centrum uwagi – Avon Kontra Rak Piersi oraz Avon Kontra Przemoc.

 

 

Źródło: PR Avon


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl