03 Oct
Jatomi Fitness otwarcia zmodernizowanych klubów
Napisała Redakcja
 
Źródło: PR Jatomi Fitness

 

6 klubów marki Jatomi Fitness zostanie otwartych po modernizacjach w dniach 6-9 października.

 

Sieć zaprasza do udziału w evetach otwarciowych wszystkich amatorów fitnessu.


Firma organizuje dni otwarte połączone z eventami w klubach w 4 miastach: w Warszawie (Blue City, Złote Tarasy, Promenada), Krakowie (Galeria Kazimierz) Łodzi (Manufaktura), Wrocławiu (Renoma).

 

  • 6.10.2016, godz. 17.00 – Złote Tarasy
  • 6.10.2016, godz. 17.00  – Manufaktura
  • 7.10.2016, godz. 17.00  – Renoma
  • 7.10.2016, godz. 17.00  – Galeria Kazimierz
  • 7.10.2016, godz. 17.00  – Blue City
  • 8.10.2016, godz. 11.00  - Promenada

Podczas wszystkich wydarzeń w klubach pojawią się atrakcje dla klubowiczów oraz gości – zajęcia grupowe Les Mills prowadzone przez wyspecjalizowanych instruktorów Les Mills, maratony Zumby, cyclingu, specjalne zajęcia w nowych strefach treningowych, konkursy z nagrodami oraz wiele innych.

 

Wyjątkowe atrakcje proponuje klub w warszawskiej galerii Atrium Promenada. Jego otwarcie bowiem jest połączone z uruchomieniem nowej części budynku. W związku z tym klubowicze oraz wszyscy odwiedzający Atrium Promenada będą mogli skorzystać nie tylko z treningów i konkursów w klubie, ale też na terenie galerii. Instruktorzy Jatomi Fitness oraz Les Mills poprowadzą w sobotę 8 października o godz. 12.15 półgodzinny, otwarty trening BODYCOMBAT®. Przez 3 dni przed otwarciem będzie również można wziąć udział w sportowym quizie i mini-zawodach na rowerze stacjonarnym, ergometrze wioślarskim lub bieżni. Zawody będą odbywać się w otwartej części galerii, przed wejściem do klubu Jatomi Fitness, w godzinach: 15-20.

 

Zmodernizowane kluby Jatomi Fitness mają nowy podział stref treningowych i wyposażone są w zaawansowany technologicznie sprzęt marki Matrix, a także multifunkcjonalne podłogi w studiach, w których odbywają się zajęcia grupowe. Pojawiły się w nich również “Performance Lab”, czyli strefy przygotowane do treningów o wysokiej intensywności, a w grafikach zajęć znalazły się programy zajęć grupowych Les Mills.

 

 

Źródło: PR Jatomi Fitness

 

 

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl