12 Jul
Nowe Cin&Cin Secco Azzurro
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Ambra

 

Cin&Cin Secco Azzurro - wakacyjne orzeźwienie w kolorze nieba.

Azzurro to po włosku „błękitny”, „lazurowy”, zwany też „czystym niebieskim”. To również symbol słonecznej Italii, przywodzący na myśl kolor nieba w bezchmurny dzień. I takie właśnie jest Cin&Cin Secco Azzurro - lekkie, delikatne, zwiewne i orzeźwiające.

 

W tym sezonie wino musujące Cin&Cin Secco Azzurro przenosi nas w śródziemnomorską scenerię: błękit nieba przechodzący w nieskazitelny morski lazur, biały piasek przesypujący się między palcami i lekki zefir chłodzący rozgrzaną słońcem skórę. Kieliszek wina musującego sprawi, że poczujesz się jak na wakacjach w słonecznej Italii.

 

Cin&Cin Secco Azzurro to białe wino musujące, idealne na aperitif lub do picia solo w upalny dzień. Wino użyte do skomponowania delikatnego i orzeźwiającego Secco pochodzi z tego samego regionu co Prosecco - Wenecji Euganejskiej (Veneto) znanej na całym świecie z produkcji wina i serów.

 

Swój smak Secco Azzurro zawdzięcza między innymi szczepom Glera i Garganega, które odpowiadają za wyjątkowy aromat włoskich spumanti. Fermentowane jest metodą fermentazione a freddo, czyli na zimno, dzięki czemu ma w sobie taką lekkość i świeżość. Jest słodsze niż prosecco, pasuje zarówno do śniadania na trawie, wieczornych imprez na świeżym powietrzu, jak i kobiecych spotkań, które przeciągają się do samego rana. Schłodzone, podane z deską serów stworzy niepowtarzalną atmosferę kolacji we dwoje oraz umili wieczór z książką, kultowym serialem albo dobrym filmem.

 

W sezonie letnim na wielbicieli win z północnej Italii czekają niespodzianki - konkursy, w których do wygrania są m.in. kosze piknikowe dla dwojga i niezbędniki na wieczór panieński w kolorze wakacyjnego nieba! Jak zdobyć prezenty? Wystarczy śledzić fanpage CIN&CIN.

 

Cena półkowa:  17,99 - 19,99 PLN.

Pojemność: 750 ml.

Producent: AMBRA S.A.

 

 

Źródło: PR Ambra

 .

.

Ta strona zawiera treść przeznaczoną dla osób pełnoletnich. Czy masz skończone 18 lat?

.

.

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl