24 Jul
Nowość Step by Step od Jordan
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Jordan

 

Nowe, zabawne wzory Jordan w trosce o zdrowe zęby malucha linia szczoteczek do zębów Step by Step od Jordan.

Zdrowe zęby i piękny uśmiech dziecka to nie tylko jedna z podstawowych zasad, ale także obowiązek każdego rodzica. Warto połączyć systematyczność i codzienną czynność z zabawą, która stanie się dobrym nawykiem od najmłodszych lat. Marka Jordan przygotowała specjalistyczną linię szczoteczek dziecięcych Step by Step, która dopasowana jest do wieku i zmieniających się potrzeb dziecka. W najnowszej linii pojawią się kolorowe wzory i słodkie zwierzątka, a dodatkowe funkcje sprawiają, że najmłodsi chętnie umyją ząbki.       


Jordan Step by Step – Step 1: 0-2 lata

Cel: Przyzwyczajam się do ząbkowania 

             
Szczoteczka Step 1: 0-2 lata ma małą główkę i miękkie włosie, które pozwala czyścić już pierwsze, pojawiające się ząbki. Małe dzieci mogą mieć podrażnione dziąsła, dlatego też uchwyt szczoteczki może być stosowany również jako gryzak. Krótka rączka szczoteczki zapobiega wsunięciu jej zbyt głęboko w usta dziecka, a uchwyt jest dopasowany także do dłoni rodzica, ponieważ w tym wieku szczotkowanie powinno odbywać się pod nadzorem dorosłych. Step1 0-2 lata dostępna jest w mocnych, stymulujących kolorach. Kolorowe kropki na włosiu wskazują zalecaną ilość pasty.         

  
Cena szczoteczki: 8,49 PLN.

 

Jordan Step by Step – Step 2: 3-5 lat

Cel: Myję ząbki wystarczająco długo

 

Step 2: 3-5 lat jest zaprojektowana specjalnie do czyszczenia zębów mlecznych, a jej okrągła główka i miękkie włókna zapewniają łatwe poruszanie szczoteczką wokoło zębów. Szczoteczka posiada także wskaźnik potrzebnej ilości pasty do zębów. Rączka dostosowana jest zarówno do chwytu dziecka jak i rodzica.  

   
Cena szczoteczki: 8,49 PLN.     

 

Jordan Step by Step – Step 3: 6-9 lat

Cel: Dotrzeć wszędzie

 

Szczoteczka Step 3: 6-9 lat została zaprojektowana z myślą o potrzebach dzieci, u których pojawiają się pierwsze stałe zęby. Dłuższe włosie na końcu główki (tzw. magiczna końcówka) dociera do zębów trzonowych i trudno dostępnych przestrzeni między zębami a dziąsłami. Wskaźnik na włosiu pozwala na odmierzenie potrzebnej ilości pasty. Okrągły uchwyt umożliwia optymalną rotację i dostęp, wygodny i dla dziecka i dla rodzica.

Cena szczoteczki: 8,49 PLN.

 

 

Źródło: PR Jordan


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl