20 Dec
Pomysły na praktyczne prezenty pod choinkę
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Philips

 

Oczyszczacz powietrza, wyciskarka wolnoobrotowa, a może ekspres do kawy?

Pokaż bliskim jak bardzo Ci na nich zależy i wybierz wyjątkowe, ale praktyczne prezenty świąteczne, które poprawią ich życie.

 

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a Ty wciąż zastanawiasz się nad gwiazdkowymi prezentami dla rodziny? Sprawdź, jakimi nowoczesnymi i praktycznymi urządzeniami możesz uszczęśliwić swoich bliskich, jednocześnie pokazując, jak o nich dbasz.

 

Oczyszczacz powietrza

 

Smog występuje nie tylko na zewnątrz, ale też w pomieszczeniach. Pomóż bliskiej osobie zadbać o odpowiednią jakość powietrza w domu dzięki urządzeniu 2w1 Philips AC3829, który automatycznie monitoruje i oczyszcza powietrze oraz dodatkowo może je nawilżyć. Oczyszczacz i nawilżacz powietrza świetnie poradzi sobie z alergenami, szkodliwymi gazami, drobnymi cząsteczkami, bakteriami i wirusami oraz powodującym dyskomfort zwłaszcza w obecnym sezonie grzewczym suchym powietrzem. Oczyszczacz ma 2 tryby wyświetlania zanieczyszczeń, które wskazują ich bieżące stężenie: indeks alergenów IAI oraz indeks cząsteczek PM2,5. Dodatkowo oczyszczacz działa z powiązaną aplikacją.

 

Wyciskarka wolnoobrotowa

 

Chcesz zachęcić kogoś bliskiego do zmiany nawyków żywieniowych? Doskonałym pomysłem na prezent będzie wyciskarka wolnoobrotowa, dzięki której można przyrządzać zdrowe, różnorodne soki każdego dnia. Wyciskarka Philips Viva Collection pozwala w łatwy sposób przygotowywać bogate w błonnik soki zarówno z twardych, jak i miękkich warzyw i owoców. Dzięki szerokiemu otworowi na produkty, w którym zmieści się nawet całe jabłko, wyciśnięcie soku zajmie tylko minutę! Dodatkowo dzięki funkcji QuickClean z łatwym do czyszczenia mikrositkiem oraz możliwości wyjęcia wszystkich części, urządzenie można umyć w 90 sekund. Podaruj bliskiej osobie lub całej rodzinie porcję zdrowia każdego dnia i ułatw dbanie o zdrowy styl życia!

 

Ekspres Philips 5000 LatteGo

 

Zapewne masz w rodzinie miłośników kawy, którzy oddaliby wiele za dobrej jakości espresso czy cappuccino o poranku. A może tak jest w Twoim domu? Automatyczny ekspres do kawy, który pozwoli Wam cieszyć się wyśmienitą, aromatyczną kawą ze świeżo zmielonych ziaren będzie idealnym prezentem dla Ciebie i dla Twoich bliskich. Postaw na ekspres Philips 5000, który oferuje 6 rodzajów kaw i pozwala delektować się kremowym cappuccino, café au lait czy latte macchiato przygotowanymi w prosty sposób dzięki LatteGo - nowemu, innowacyjnemu systemowi spieniania mleka. LatteGo zwieńczy kawy puszystą, mleczną pianką, a do tego jest zaskakująco łatwy w obsłudze i czyszczeniu. Składa się tylko z dwóch części, nie posiada żadnych rurek, a jego mycie pod bieżącą wodą zajmuje tylko 15 sekund!

 

Odkurzacz bezprzewodowy z funkcją mycia SpeedProMax Aqua 3w1

 

Ktoś z Twoich bliskich uwielbia dbanie o porządek? Pozwól mu robić to w prostszy i nowoczesny sposób dzięki bezprzewodowemu odkurzaczowi Philips SpeedPro Max Aqua 3w1 z funkcją mycia i odkurzaczem ręcznym. Odkurzacz zbierze zanieczyszczenia, a system myjący umyje każdą podłogę. Dla trudniejszych zabrudzeń można użyć systemu AquaBoost, który uwalnia zwiększony wyrzut wody po naciśnięciu pedału w systemie myjącym. Odłączany odkurzacz ręczny pomoże zebrać drobne okruszki, piasek i utrzymać porządek w domu, samochodzie i gdziekolwiek będzie to potrzebne. Akumulator litowo-jonowy 25,5V gwarantuje nieprzerwaną pracę odkurzacza bezprzewodowego SpeedPro Max Aqua nawet do 75 minut. Od teraz jedno urządzenie wystarczy, by utrzymać podłogi, dywany i domowe zakamarki w czystości. Taki odkurzacz przyda się zapewne jeszcze w czasie świąt!

 

Generator pary PerfectCare Elite Plus

 

Żelazko to jeden z podstawowych sprzętów w domu, więc pewnie Twoi bliscy mają już takie urządzenie. Możesz jednak podarować inteligentne żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare Elite Plus, które znacznie ułatwi prasowanie i zmieni podejście do prasowania. Wbudowany czujnik wykrywa ruchy żelazka i automatycznie uwalnia parę, gdy się prasuje i wyłącza ją, gdy się przestaje. Generator nie ma też pokrętła, gdyż dzięki technologii OptimalTemp nie wymaga regulacji temperatury. Nie ma już więc konieczności sortowania ubrań, a wszystkie ubrania, nawet te najdelikatniejsze, będą zawsze bezpieczne. Philips PerfectCare to gwarancja prasowania bez ryzyka przypalenia, nawet gdy zostawi się żelazko bezpośrednio na tkaninie. Generator ma silny wyrzut pary, a przy tym rączka żelazka jest niezwykle lekka, dlatego też idealnie sprawdzi się podczas prasowania w pionie.

 

Rekomendowane ceny polecanych produktów Philips wynoszą:

Oczyszczacz powietrza 2w1 Philips AC3829 - 2 369 PLN.

Wyciskarka wolnoobrotowa Viva HR1889/70 - 809 PLN.

Ekspres Philips 5000 LatteGo EP5335/10 - 3 049 PLN.

Odkurzacz SpeedPro Max Aqua FC6904/01 - 2 459 PLN.

Generator pary Philips PerfectCare Elite Plus GC9682/80 - 2 019 PLN.

 

 

Źródło: PR Philips

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl