14 Jan
Co podarować na Dzień Babci i Dziadka?
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Empik

 

Jak co roku, 21 i 22 stycznia obchodzić będziemy dwa szczególne święta – Dzień Babci oraz Dzień Dziadka.

W życiu większości z nas to właśnie te osoby odegrały szczególną rolę, obdarzając wnuki miłością i troską od najmłodszych lat. Nadchodzące dni będą zatem doskonałą okazją, by spotkać się z dziadkami oraz wręczyć wyjątkowe upominki w dowód wdzięczności za ich miłość. Jakie podarunki sprawią im największą radość?

 

Podaruj to co najcenniejsze – swój czas

 

Choć może wydawać się to prozaiczne, przy obecnym tempie życia zdarza się, że ciężko jest nam wygospodarować czas dla bliskich. Na co dzień, kontakt z dziadkami może sprowadzać się do krótkich rozmów telefonicznych lub kilku chwil podczas weekendu. Spędzenie wspólnego popołudnia skupiając się tylko na wzajemnej obecności sprawi dziadkom ogromną przyjemność. Dzieli Was duża odległość? Wykorzystajcie możliwości, jakie daje technologia i zorganizujcie video-rozmowę.

 

Wspomnienia w pięknej oprawie

 

Dla dziadków fotografie mają szczególną wartość. Dawniej, każde zrobione zdjęcie było wywoływane i umieszczane w albumie, a oglądanie ich było prawdziwym rytuałem. Dlatego świetnym pomysłem na prezent dla babci i dziadka jest spersonalizowana fotoksiążka zawierająca wspomnienia wspólnych, rodzinnych chwil. Można ją zamówić już za 19,99 zł w Empik Foto. Dzięki możliwości wybrania rozmiaru, szablonów oraz motywów będzie niepowtarzalną i wzruszającą pamiątką na lata.

Coś wyjątkowego na co dzień!

 

 

Dla większości kobiet, niezależnie od wieku, zakupy to prawdziwa przyjemność! Codzienne spacery do sklepu lub cukierni można umilić  wręczając babci torbę wielorazowego użytku z wizerunkiem wnuków. Już za niewielką kwotę możemy zaprojektować taką torbę na www.empikfoto.pl. Pozostaje wybrać tylko ulubione zdjęcie przedstawiające wnuki! Dla babć i dziadków, którzy są pasjonatami gotowania i pieczenia świetnie sprawdzą się też przepiśniki oraz fartuchy zaprojektowane specjalnie dla nich.

 

Zróbcie razem coś wyjątkowego

 

Kino, teatr, wyjście do restauracji, czy wspólna gra na ulubionym instrumencie – takie aktywności sprawią naszym dziadkom olbrzymią przyjemność. Film lub spektakl to zawsze dobry pomysł, a jeśli nie wiesz, jaki gatunek wybrać, postaw na dobrą komedię – w tym dniu najważniejszy jest uśmiech na ich twarzach. A może dziadkowie są fanami włoskiej kuchni? Pizza i rodzinna atmosfera włoskich knajpek uczyni ten dzień niepowtarzalnym.  

 

Drobiazg z wyjątkową mocą

 

Niektóre drobiazgi mają ogromną moc, bo niosą ze sobą emocje. Na www.empikfoto.pl stwórz dla babci i dziadka prezent, który będzie wyjątkowy, bo przygotowany specjalnie dla nich.

 

Jeśli uwielbiasz spędzać niedzielne popołudnia przy aromatycznej herbacie, wsłuchując się w opowieści dziadków, stwórz z myślą o nich niepowtarzalne fotokubki z wspólnymi zdjęciami. Za każdym razem kiedy dziadkowie będą raczyć się ulubionym napojem, przypomną im się chwile spędzone w towarzystwie wnuków.

 

Dopiero powitaliśmy nowy rok, więc jeśli babcia i dziadek nie mają jeszcze kalendarza, zaskocz ich, przygotowując unikalny kalendarz z Waszymi zdjęciami. Taka niespodzianka sprawi, że dziadkowie nie będą mogli się doczekać kolejnego miesiąca. 

 

Dzień Babci  i Dzień Dziadka to szczególny czas. Nawet jeśli dziadkowie twierdzą, że mają już niemal wszystko, pamiętajmy aby pokazać jak ważne miejsce zajmują w naszym życiu. Wspólnie spędzony czas oraz przygotowane specjalnie dla nich podarunki przyniosą ogromną radość i zostają na długo w ich sercach. 

 

 

Źródło: PR Empik


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl