20 Jan
Stylowy Dzień Babci i Dziadka
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Fyrklövern

 

Czas spędzony z babcią i dziadkiem tworzy wspomnienia, których nikt nam nie odbierze.

To wyjątkowa relacja pozostająca w naszych sercach na zawsze. Warto uczcić te niezwykłe dni i sprawić odrobinę radości najdroższym sercu dziadkom! Dzień Babci i Dzień Dziadka obchodzimy raz w roku, ale nic nie stoi na przeszkodzie byśmy na co dzień pokazywali im jak bardzo ich kochamy. Smakowite śniadanie, wyborny obiad, czy elegancka kolacja? Która niespodzianka najbardziej zadowoli dziadków? Każda z tych okazji wymaga perfekcyjnej oprawy i aranżacji. Z pomocą śpieszą specjaliści marki Fyrklövern, którzy są ekspertami w dziedzinie dekoracji stołu i tworzenia magicznych wspomnień.

 

Spacery z dziadkiem po lasach i ogrodach to wędrówki pełne przygód i bajkowych opowieści – tylko dziadek umie stworzyć taki klimat.

 

Specjalnie na cześć babci marka Fyrklövern przygotowała uroczysty obiad, który zostanie podany na niezwykle eleganckiej porcelanie Victoria. Serwis zachwyca delikatną formą, a zdobienia z 18 - karatowego złota nadają jej królewskiego splendoru. Zastawa w aranżacji z białymi i zielonymi dodatkami prezentuje się niezwykle świeżo i wiosennie.

 

Babcia to osoba, która zawsze ma dla nas czas, potrafi nauczyć  nowych rzeczy, poczyta bajki i zazwyczaj ma w domu coś słodkiego.

 

Serwis obiadowy Clematis By Vallila Interior charakteryzuje wyjątkowy i ponadczasowy design, piękny, kwiecisty wzór, oraz najwyższej jakości porcelana! To połączenie, która pomoże nam zaaranżować niezwykły klimat specjalnie na spotkanie z babcią. Błękitne serwety przepięknie ozdobią stół i co więcej będą pasować do koloru oczu babci.

 

Z okazji Dnia Babci udekoruj stół w odcieniach bieli i błękitu, a naturalne elementy przyrody, niech dopełnią całości i podkreślą unikalność serwisu Nordic Blue, który będzie doskonały na tak uroczyste spotkanie. Dodaj lniane serwety, w głębokim granatowym kolorze - będzie wspaniale współgrał z tonacją zastawy i uwypukli jej piękno. Do tego świeże kwiaty, pyszne dania i możemy rozpoczynać ucztę z okazji Dnia Babci.

 

Serwis porcelanowy Celebration w towarzystwie przepięknych kwiatów przygotowanych specjalnie dla babci doskonale spełni swoją funkcję podczas obiadu z okazji Dnia Babci! Subtelny dekor, ręcznie nanoszone zdobienia oraz połyskujące platyną krawędzie sprawią, że spotkanie nabierze  wyjątkowego i luksusowego charakteru – dokładnie takiego na jaki zasługuje każda babcia.

 

Łakocie i pyszna kawa to duet, który zadowoli każdą babcię! Taka uczta ze słodkościami przygotowana przez uśmiechniętą i pełną radości wnuczkę, podana na luksusowej i symbolicznej porcelanie Polska 100 na pewno wzruszy babcię!

 

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl www.pieknyserwis.pl Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim.

 

 

Źródło: PR Fyrklövern

 

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl