02 Jan
Swatch daje susa w rok królika
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Swatch

 

Przedstawiamy zabawną, symboliczną i stylową specjalną edycję na Chiński Nowy Rok 2023.

Swatch uwielbia celebrować inne kultury i tradycje oraz chwile, które wnoszą do życia wiele radości. Od momentu wprowadzenia na rynek pierwszego zegarka ze specjalnej kolekcji na Chiński Nowy Rok w1999 r., Swatch w zabawny sposób ożywia kolejne znaki chińskiego zodiaku.

 

Nadeszła kolej na królika – aby powitać Chiński Nowy Rok 2023, firma Swatch stworzyła wyjątkowy zegarek pełen symboliki oraz kolorów. Nowa specjalna edycja na Chiński Nowy Rok to żywy i zabawny model, który spodoba się nie tylko osobom urodzonym w Roku Królika.

 

Królik jest czwartym zwierzęciem chińskiego zodiaku i popularnym bohaterem tamtejszej legendy, uwielbiającym otaczać się rodziną i przyjaciółmi. Osoby urodzone w Roku Królika są raczej spokojne, ale cechuje je również troska o innych, życzliwość, gorliwość, szczerość i pomysłowość.

 

Specjalna edycja na Chiński Nowy Rok to wyjątkowo „uszaty” model! Model New Gent Bioceramic wyróżnia się jaskrawymi odcieniami czerwieni i symbolizującego dobrobyt złota, które kojarzą się z pomyślnością, witalnością, obfitością i szczęściem.

 

Prawdziwy charakter modelu determinują jednak królicze uszy: znajdziemy je na zabawnych wskazówkach umieszczonych na złotej lustrzanej tarczy z głową królika, na szlufce, a także na specjalnym opakowaniu z przypominającymi je uchwytami. Specjalna edycja na Chiński Nowy Rok jest dostępna na stronie Swatch.com od grudnia 2022 r.

 

 

Źródło: PR Swatch


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl