12 Sep
Najpiękniejsi pod pędzlami wizażystek marki Golden Rose
Napisała Redakcja
Dział Uroda
 
Źródło: PR Golden Rose

 

Polski finał The Look of The Year - najbardziej prestiżowego konkursu modelingowego na świecie już za nami.

Podczas uroczystej gali piękne modelki i przystojni modele walczyli o zaszczytny tytuł w makijażach stworzonych przez ekspertki marki Golden Rose. Zobaczcie, jak zaprezentowali się urodziwi kandydaci i kto zdobył nagrodę otwierającą drzwi do modelingu na światowym poziomie.

 

The Look of The Year to szansa, aby stać się nową twarzą świata mody i zyskać bajeczną sławę. Wydarzenie odbywa się od ponad 30 lat i cieszy się nieustannie rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród pasjonatów modelingu, znawców świata mody, jak i kandydatów.

 

Podczas finałowej gali, która odbyła się 08 września 2017 w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, finaliści walczyli o tytuł najlepszego modela i najlepszej modelki w Polsce. Zmagania uczestników swoimi umiejętnościami wspierały wizażystki Golden Rose. Zadaniem ekspertek było wykonanie przemyślanych makijaży, które sprawiły, że wszyscy uczestnicy prezentowali się wyjątkowo atrakcyjnie – co tylko utrudniało wybór jury.

 

Zaszczytny tytuł zdobyli Kamil Bahar z Poznania  i Jolanta Wilczek z Raciborza. Laureaci będą reprezentować nasz kraj w światowym konkursie The Look Of The Year, który odbędzie się we Włoszech.

 

 

Źródło: PR Golden Rose

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl