26 Sep
Przeciwzmarszczkowa mezoterapia mikroigłowa Clarena
Napisała Redakcja
Dział Uroda
 
Źródło: PR Clarena

 

Jad pszczeli i kwas mrówkowy w przeciwzmarszczkowej mezoterapii mikroigłowej Clarena.

Utrata jędrności, wiotkość skóry, przebarwienia i widoczne zmarszczki to główne problemy skóry dojrzałej. Produkty Clarena Poison Line mają działanie liftingujące, wygładzające zmarszczki i zmniejszające przebarwienia. Teraz linia ta została wzbogacona o dwa nowe produkty do pielęgnacji profesjonalnej.

 

Mezoterapia mikroigłowa to jeden z najskuteczniejszych zabiegów odmładzających. Zdecydowana większość profesjonalistów branży kosmetycznej poleca mikronakłuwanie jako skuteczne remedium na zmarszczki i utratę jędrności. Dlatego marka Clarena rozszerzyła Poison Line o dwa nowe produkty do profesjonalnej pielęgnacji – koktajl do mezoterapii z jadem i mleczkiem pszczelim Bee Venom Cocktail oraz dwufazową maskę z kwasem mrówkowym Dual Formic Mask. Zabieg odmładzający z użyciem produktów Poison Line polega na wprowadzeniu substancji aktywnych znajdujących się w koktajlu za pomocą derma rollera, a następnie złagodzeniu skóry żelową maską.

 

Krok 1: Odmładzający jad pszczeli

 

Bee Venom Cocktail rekomendowany jest do zabiegów ujędrniających i liftingujących skórę dojrzałą. Zawarty w jego składzie biomimetyczny peptyd jadu pszczelego – RoyalEpigen P5 – skutecznie opóźnia proces starzenia, przyspiesza regenerację epidermy, pozostawiając skórę gładką i napiętą. Ponadto aktywuje procesy oczyszczania się skóry, przywracając jej naturalny koloryt. Natomiast mleczko pszczele nawilża, odżywia i – dzięki zawartości witamin z grupy B – w widoczny sposób odmładza skórę. Efekt? Młodsza i pełna blasku skóra.

 

Krok 2: Regenerujący kwas mrówkowy

 

Drugim kosmetykiem wykorzystywanym podczas zabiegu odmładzającego jest dwufazowa żelowa maska Dual Formic Mask z kwasem mrówkowym o działaniu łagodzącym i regenerującym. Maska polecana jest po intensywnych zabiegach kosmetycznych. Wykorzystano w niej technologię dwukomorowej tuby, co pozwala na odseparowanie głównych składników aktywnych, które łączą się ze sobą dopiero w momencie aplikacji na skórę, potęgując wzajemnie swoje działanie. Zawarte w składzie pierwszej fazy Antileukine 6 i pantenol hamują uwalnianie mediatorów stanu zapalnego, łagodzą istniejące i zapobiegają powstawaniu nowych podrażnień. Natomiast kwas mrówkowy – znajdujący się w fazie drugiej – przynosi skórze uczucie ukojenia, dodatkowo wykazując działanie przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Zabieg należy wykonywać w serii 4 zabiegów, w 2-tygodniowych odstępach, jednocześnie pamiętając o odpowiednio dobranej pielęgnacji w domu kosmetykami z linii Poison.

 

 

Źródło: PR Clarena


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl