28 Oct
Catrice paletka do konturowania Allround
 
Foto: AZ TylkoStyl
Rozmiar czcionki decrease font size increase font size
Oceń ten artykuł
(1 głos)

 

Otrzymałam do przetestowania paletka do konturowania Allround marki Catrice Cosmetics.

 

Opis producenta:

 

Łatwa w użyciu kremowa paleta to idealny produkt do profesjonalnego konturowania twarzy – zawiera cztery kremowo-matowe formuły i jeden rozświetlacz. Wyjątkowo miękka formuła pozwala na łatwą aplikację, łączenie i mieszanie uniwersalnych odcieni. Dwa ciemniejsze kolory nadają kontur twarzy, podczas gdy dwa jaśniejsze odcienie są używane do podkreślenia szczególnych rysów. Dodatkowo obecny w paletce rozjaśniacz dodaje skórze blasku dla pięknego promiennego wyglądu.

 

Recenzja

 

Opakowanie:

 

Kształt:

 

Opakowanie w kształcie prostokątnego, plastikowego pudełeczka z przezroczystym wieczkiem, pozwalającym na zobaczenie odcieni znajdujących się w palecie.

 

Pojemność: 6 gr.

 

Kolorystyka: 

 

Przezroczyste pudełko z czarnym wypełnieniem, z białą naklejką na spodzie pudełka oraz z czarnymi napisami.

 

Czytelność:

 

Informacje zawarte na opakowaniu są w języku angielskim, niemieckim i francuskim, brak informacji w języku polskim. Brak daty ważności produktu.

 

Łatwość dozowania: 

 

Produkt łatwo się nakłada, dodatkowo na opakowaniu znajduje się ilustracja jak należy aplikować produkt.

 

Zapach:

 

Produkt bezzapachowy.

 

Kolor:

 

W palecie znajduje się pięć odcieni: ciemny brąz, czekoladowy brąz, jasny brzoskwiniowy, piaskowy, cielisty rozświetlający.

 

Konsystencja:

 

Konsystencje kremowa.

 

Działanie:

 

Łatwa w użyciu kremowa paleta to doskonały produkt do profesjonalnego konturowania twarzy. Wyjątkowo miękka formuła pozwala na łatwą aplikację, łączenie i mieszanie uniwersalnych odcieni. Dwa ciemniejsze kolory nadają kontur twarzy, podczas gdy dwa jaśniejsze odcienie są używane do podkreślenia szczególnych rysów. Dodatkowo obecny w paletce rozjaśniacz dodaje skórze blasku dla promiennego wyglądu.

 

Efekty:

 

Modne ostatnio konturowanie twarzy nie jest już zarezerwowane tylko dla gwiazd światowego formatu. Dzięki palecie do konturowania twarzy możemy sami w domowym zaciszu stworzyć perfekcyjny makijaż. Paleta zawiera 5 odcieni, które pozwolą nam wymodelować twarz i podkreślić jej walory. Nie ma konieczności kupowania kilku produktów, wszystko co jest potrzebne znajduje się w jednej palecie. Produkt bardzo łatwo się aplikuje, a efekt jest długotrwały. Na opakowaniu produktu znajduje się dodatkowo ilustracja i opis jak należy aplikować produkt. Niestety opisu instruującego prawidłową aplikację produktu nie ma w języku polskim.

 

Cena:  około 17 PLN.

 

 

Termin użycia kosmetyku po otwarciu: 18 miesięcy

 

 

Ogólna ocena 1-6 punktów: 5 punktów.

 

Polecam: zdecydowanie Tak

 

Czas testowania:  1 tydzień.

 

 

Testerka: Urszula

 

Wiek: 31 lat.

 

Skóra: mieszana.

 


Kategorie:

Dodaj komentarz