31 Oct
Catrice paletka do konturowania Eye & Brow
 
Foto: AZ TylkoStyl
Rozmiar czcionki decrease font size increase font size
Oceń ten artykuł
(1 głos)

 

Otrzymałam do przetestowania paletka do konturowania Eye & Brow marki Catrice Cosmetics.

 

Opis producenta:

 

Transformacja. Konturowanie na poziomie oczu: oczy i brwi są perfekcyjnie podkreślone jednym połyskującym rozświetlaczem i trzema matowymi cieniami w brązach. Transformacja dla Twoich oczu z jedną paletką.

 

Aplikacja:

 

Pokryj całą powiekę beżowym bazowym cieniem i rozetrzyj go w kierunku brwi. Następnie zastosuj jasny lub ciemny brąz w załamaniu powieki i rozetrzyj delikatnie. Aby wypełnić i wymodelować brwi weź aplikator do brwi i nanieś cień w kolorze, który pasuje do odcienia włosków. Użyj rozświetlacza w wewnętrznym kąciku oczu oraz pod łukiem brwiowym, aby stworzyć świetlisty makijaż.

 

 

Recenzja

 

Opakowanie:

 

Kształt:

 

Opakowanie w kształcie prostokątnego, plastikowego pudełeczka z przezroczystym wieczkiem, pozwalającym na zobaczenie odcieni znajdujących się w palecie.

 

Pojemność: 9,5 gr.

 

Kolorystyka: 

 

Przezroczyste pudełko ze srebrnym wypełnieniem, z czarną naklejką na spodzie pudełka oraz z białymi i srebrnymi napisami.

 

Czytelność:

 

Informacje zawarte na opakowaniu są w języku angielskim. Brak daty ważności produktu.

 

Łatwość dozowania: 

 

Produkt bardzo łatwo się nakłada. Dodatkowo na spodzie opakowania znajduje się ilustracja jak należy aplikować produkt. Niestety do produktu nie ma dołączonego aplikatora.

 

Zapach:

 

Produkt bezzapachowy.

 

Kolor:

 

Nr 020 But First, Hot Coffee! – paleta zawiera trzy cienie w matowych odcieniach brązu (jasny brąz, średni brąz i czekoladowy brąz) oraz połyskujący rozświetlacz.

 

Konsystencja:

 

Cienie w kamieniu.

 

Działanie:

 

Profesjonalny makijaż oczu i brwi dzięki jednej palecie. Oczy i brwi są perfekcyjnie podkreślone jednym połyskującym rozświetlaczem i trzema matowymi cieniami w odcieniach brązu.

 

Efekty:

 

Bardzo fajny produkt, który pozwala wykonać makijaż oczu i brwi. Paleta zawiera trzy cienie, w modnych odcieniach brązu, a także jeden rozświetlacz, dzięki któremu makijaż uzyska niepowtarzalną głębię i połysk. Cienie dobrze łatwo się aplikuje, nie obsypują się i nie pozostawiają grudek w kącikach oczu. Niestety do palety nie ma dołączonego aplikatora. Na spodzie opakowania znajduje się rysunek oraz opis, które krok po kroku opisują jak należy wykonać makijaż. Niestety opis jest jedynie w języku angielskim. Mimo to polecam ten produkt, gdyż jego paleta jest w bardzo modnych i uniwersalnych kolorach, a sam produkt jest bardzo wydajny.

 

Cena:  około 19 PLN.

 

Termin użycia kosmetyku po otwarciu: 12 miesięcy

 

Ogólna ocena 1-6 punktów: 6 punktów.

 

Polecam: zdecydowanie Tak

 

Czas testowania:  1 tydzień.

 

 

Testerka: Urszula

 

Wiek: 31 lat.

 

Skóra: mieszana.

 


Kategorie:

Dodaj komentarz