21 Sep
Kinetex remedium na biurowe kontuzje
Napisała Redakcja
Dział Zdrowie
 
Źródło: PR Kinetex

 

Sporadyczny ból i drętwienie palców, które przybiera na sile, budzi nas w nocy i utrudnia codzienne życie to oznaki zespołu cieśni nadgarstka.

Dotyka on wielu pracowników biur w efekcie niezliczonych godzin pisania na klawiaturze! Nieleczony może doprowadzić do operacji dlatego warto sięgnąć odpowiednio wcześniej po opaski ortopedyczne Kinetex. Dzięki wyjątkowej kompozycji srebra, miedzi oraz węgla umieszczonych w opasce, które w naturalny sposób wytwarzają mikroprądy i oddziałują na nasze stawy leczą one cieśń nadgarstka, a także mogą być stosowane profilaktycznie.

 

Okazjonalny ból i drętwienie palców, które z czasem się nasilają by budzić nas w nocy to pierwsza oznaka zespołu cieśni nadgarstka. Niestety w 90% przypadków występuje on z niewiadomej przyczyny jednak lekarze zgodni są w kwestii tego, że ryzyko jego pojawienia zwiększa się znacznie jeśli przeciążamy rękę wykonywaniem powtarzających się czynności np.: podczas wielogodzinnej pracy na komputerze. Jeśli nie zadziałamy odpowiednio szybko dalszym etapem schorzenia będzie ból promieniujący do przedramienia, a nawet barku, a następnie drętwienie i ból towarzyszący nam podczas codziennych czynności np. prowadzenia samochodu. Dalszą konsekwencją zespołu cieśni nadgarstka jest zmniejszenie sprawności manualnej w trakcie czynności wymagających precyzji np: nakładania makijażu.

 

Dlatego obserwując pierwsze niepokojące objawy nie czekajmy i sięgnijmy po opaski ortopedyczne Kinetex. Stworzone z bawełny i splotu włókien srebra, miedzi oraz węgla oddziałują na chore tkanki, skórę i mięśnie, pobudzając układ krwionośny oraz zapewniając skuteczną ulgę przeciążonych codziennym wysiłkiem kończyn i stawów. Wszystko dzięki wyjątkowej kompozycji metali, które w naturalny sposób wytwarzają mikroprądy poprzez pole magnetyczne powstające w kontakcie opaski ze skórą. Przenikają one następnie do ciała i oddziałują na skórę, warstwę tłuszczu, tkankę mięśniową okolic stawów, a także na same stawy. Co więcej włókna srebra i miedzi uniemożliwiają namnażanie się bakterii i drobnoustrojów, co ułatwia leczenie oraz powoduje, że opasek Kinetex można używać przez dłuższy czas przy gwarancji bezpieczeństwa i higieny użytkowania.

 

Sugerowana cena kompletu opasek na nadgarstek ok: 39,90 PLN.

 

 

Źródło: PR Kinetex

Dodaj komentarz