05 Oct
Limitowana seria Rio Mare
Napisała Redakcja
Dział Kuchnia
 
Źródło: PR Rio Mare

 

Limitowana edycja tuńczyków z etykietą Razem dla Oceanów to nowość marki Rio Mare.

Rio Mare

Tuńczyk w oliwie z oliwek MSC 3x80g

Niezwykły i niepowtarzalny smak tuńczyka Rio Mare z certyfikatem MSC zapewniającym, że produkt spełnia standardy zrównoważonego i identyfikowalnego rybołówstwa, od morza po stół. Limitowana edycja z etykietą Razem dla Oceanów nawiązuje do partnerstwa Rio Mare i WWF w trosce o zasoby tuńczyka i zdrowie oceanów. 

 

Rio Mare

Tuńczyk w oliwie z oliwek MSC 3x80g

Limitowana edycja z etykietą Razem dla Oceanów nawiązuje do partnerstwa Rio Mare i WWF w trosce o zasoby tuńczyka i zdrowie oceanów. Certyfikat MSC zapewnia, że produkt pochodzi z łowiska spełniającego standardy MSC w zakresie dobrze zarządzanego, zrównoważonego rybołówstwa. 

 

Rio Mare

Tuńczyk w oliwie z oliwek MSC 3x80g

Limitowana edycja z etykietą Razem dla Oceanów nawiązuje do partnerstwa Rio Mare i WWF w trosce o zasoby tuńczyka i zdrowie oceanów. Certyfikat MSC zapewnia, że produkt spełnia standardy zrównoważonego i identyfikowalnego rybołówstwa, od morza po stół. Obecnie MSC jest największym programem znakowania i certyfikacji dla zrównoważonego rybołówstwa na całym świecie. Produkt pochodzi z łowiska spełniającego standardy MSC w zakresie dobrze zarządzanego, zrównoważonego rybołówstwa. 

 

Rio Mare

Tuńczyk w oliwie z oliwek MSC 3x80g

Rio Mare wspólnie z WWF realizuje kampanię Razem dla Oceanów, by chronić morza i ich różnorodność biologiczną. Dzięki temu przyszłe pokolenia będą mogły czerpać z ich bogactwa. Certyfikat MSC zapewnia, że produkt pochodzi z łowiska spełniającego standardy MSC w zakresie dobrze zarządzanego, zrównoważonego rybołówstwa.

 

Więcej na riomare.pl.

 

 

Źródło: PR Rio Mare


Kategorie:

Dodaj komentarz