10 Oct
Dieta pudełkowa jesienią
Napisała Redakcja
Dział Kuchnia
 
Źródło: PR Bocian Box

 

Masz dosyć gotowania ? Nie masz pomysłu co zrobić na śniadanie, obiad czy kolację ?

 

Możesz jesienią skorzystać z diety pudełkowej Bocian Box

 

W ofercie znajduje się aż 5 rodzajów diety pudełkowej o różnej kaloryczności:

 

  • Standard
  • Wege
  • Wegan
  • Sport
  • Sport Wege

 

Zestawy zawierają 5 odpowiednio zbilansowanych posiłków, tak aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagające podniebienia. Bocian Box to  catering dietetyczny, który od wielu lat dba o zdrowie i smak, dostarczając tysiące zestawów każdego dnia wprost pod drzwi klientów.

 

Szczególną Bocian Box przykłada do składników, z których przygotowuje diety. Nie używa konserwantów i sztucznych ulepszaczy, a jedynie naturalne przyprawy i świeże zioła. Dokłada wszelkich starań, by diety pudełkowe były smaczne i pozytywnie zaskakiwały wszystkie podniebienia.

 

Nad menu czuwa doświadczony zespół, dlatego każdego dnia w zestawach znajdziesz potrawy inspirowane kuchnią z różnych stron świata.

 

Catering dietetyczny Bocian Box nie tylko zdrowie i smak. To także olbrzymia wygoda w zamawianiu i oszczędność – przede wszystkim czasu. Podczas gdy firma zajmie się przygotowaniem zestawu 5 posiłków, który dostarczany jest pod Twoje drzwi, Ty poświęcisz swój czas na przyjemności lub obowiązki, na które nie miałbyś czasu gotując samemu

 

Catering dietetyczny Bocian Box obsługuje już ponad 100 miejscowości w całej Polsce. Jesteśmy w największych miastach Polski i ich okolicach.  Posiłki dostarczane są na terenie Poznania, Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Gdyni, Krakowa, Szczecina, Olsztyna, Radomia, Kielc Białegostoku, Lublina i wielu, wielu innych, okolicznych miejscowości.

 

 

Źródło: PR Bocian Box


Kategorie:

Dodaj komentarz